690 680 960

Jedni zwalniają, inni zatrudniają. Szukają 2 tys. osób do pracy w sklepach, hurtowniach i centrach dystrybucyjnych

Grupa Eurocash rozpoczęła intensywną kampanię rekrutacyjną. Poszukiwane są osoby do pracy w sklepach, hurtowniach i centrach dystrybucyjnych w całej Polsce. Łącznie firma chce zatrudnić 2 tys. osób.

W ostatnich tygodniach występują znaczące zmiany na rynku pracy. Wiele firm, których działalność została ograniczona, a nawet wstrzymana, coraz głośniej mówi o zwolnieniach załóg. Wciąż jednak pojawiają się przedsiębiorcy, gotowi zatrudniać kolejne osoby. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich branż. Z informacji, jakie otrzymujemy, poszukiwani są głównie kierowcy, czy też pracownicy sklepów oraz magazynów.

W piątek zamiar zatrudnienia 2 tys. pracowników ogłosiła grupa Eurocash, rozpoczynając w ten sposób intensywną kampanię rekrutacyjną. Poszukiwane są osoby do pracy w sklepach, hurtowniach i centrach dystrybucyjnych w całej Polsce. Chodzi m.in. o pracowników do 180 hurtowni spożywczych cash&carry do pracy na kasie, przy wykładaniu towarów, rozładunku dostaw i do obsługi wózków widłowych, magazynierów, operatorów wózków widłowych i pracowników administracji magazynowej do 15 centrów dystrybucyjnych oraz pracowników do sklepów spożywczych działających w ramach sieci Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek, Gama, Euro Sklep i abc.

– Jesteśmy największą polską firmą zajmującą się hurtową i detaliczną dystrybucją produktów FMCG. W obecnych warunkach cała nasza organizacja pracuje na zwiększonych obrotach. Nasi pracownicy i klienci, właściciele niezależnych sklepów spożywczych, robią wszystko, by zapewnić milionom Polaków dostęp do żywności. Aby móc realizować tę misję, potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy, dlatego aktualnie poszukujemy ponad 2 tysięcy pracowników. Rekrutujemy do pracy w naszych hurtowniach, centrach dystrybucyjnych i sklepach, jak również do placówek naszych klientów, którzy zmagają się z brakami kadrowymi. W obecnych warunkach naszym priorytetem jest zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa pracowników. Na bieżąco we wdrażaniu najlepszych praktyk wspieramy również naszych klientów – mówi Katarzyna Kopaczewska, członek zarządu Grupy Eurocash.

Grupa Eurocash to firma działająca od 25-lat i zatrudniająca aktualnie 22,5 tys. osób, co czyni ją 7. największym pracodawcą w naszym kraju. Każdego dnia dociera do ponad 80 000 przedsiębiorców prowadzących małoformatowe sklepy detaliczne w ramach takich sieci franczyzowych jak: Delikatesy Centrum, abc, Lewiatan, Groszek, Gama czy Euro Sklep. Łącznie blisko 15% żywności sprzedawanej w polskich sklepach przechodzi przez centra dystrybucyjne i hurtownie Grupy Eurocash. Firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

(fot. lublin112.pl/zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

39 komentarzy

 1. Redakcja zapomniała dodać że jest to artykuł sponsorowany czyli reklamowy. Zawarta jest w nim oczywista reklamą sklepów sieci Eurocash. Artykuł nie jest zgodny z zasadami publikacji. Jego PRINTSCREEN został wykonany i zostanie to zgłoszone do Rzecznika ds konsumentów.

 2. Kolezanka ze szkoly.

  Redakcjo prosze oznacxyc artykul jako reklamowy. Nie tylko Eurocash szuka bo i inne wielkie hurtownie takze. A tskich informacji tu nie zamieszczacie. Jest tu oczywista reklama sklepow tej sieci. Jak juz piszecie to dodajcie ze Lewiatany odchodza od Eurocash. Jeden w Urszulonie drugi w Swidniku plus 2 w Lublinie.

  • Jeżeli ktoś z podanych sieci na pisze, nie ma problemu. Dostaliśmy informację prasową, więc o tym napisaliśmy.
   Mniej jadu zalecamy w komentarzach.

 3. Polacy zwalniają zagraniczne firmy zatrudniają taki powieniem być tytuł

 4. Zapraszam bezrobotnych do pracy w Parczewie i okolicach. Brakuje pracowników w branży pogrzebowej. Płaca 2000 brutto miesięcznie. Kto chce nr tel. znajdzie. Co trzeba robić każdy wie.

  • Da się dostać u Was pracę bez znajomości? Bo wiesz,te 2000 brzmi kusząco. Zwłaszcza jeśli chodzi o €,bo tego nie sprecyzowałeś.

   • Po znajomości to u nas pracę się załatwia w urzędzie albo w szkołach, a w „pogrzebowych” to już niema komu robić, wszystko pracuje w Elparze. albo zostają dziadki. W Polsce a tym bardziej we wschodniej Polsce płaci się tylko PLN. Zapomniałem dodać praca 24/24 piątek świątek i niedziela.

    • Czyli 3 dni w tygodniu + święta?

     • U nas twierdzą że te 1500zł na rękę to i tak dużo. Praca w miłej atmosferze , wesoła bez paniki, możliwość awansu, możliwość współpracy z prokuraturą, policją i szpitalem. Dostęp do dużej ilośći preparatów dezynfekujących (alkoholi) .

 5. Najlepszym rozwiązaniem na falę hej tu w komentarzach jest wyłączenie opcji możliwości komentowania artykułów.

 6. Marnie płacą, ukraińcy wyjechali – to i ludzi brak.
  Dajcie kartę multisport – to przyjdą ludzie – na 12 godzin za 2500…

 7. Spiżarnia w Lublinie też prowadzi rekrutację i Lublin112 o niej nie pisze. Artykuł sponsorowany i ile dostaliście za reklamę? Dodam, że spiżarnia nawet napisała ile daje pensji netto. A eurocash?

  • I co w związku z tym? Bo to jedna firma prowadzi rekrutację, nie o jednej firmami w ostatnich latach pisaliśmy na portalu. Żałosne są te wrzutki w komentarzach. Prosimy uruchomić logiczne myślenie.

 8. ok – 2 000 ludzi znajdzie zatrudnienie, ale ok. 2 000 000 osób pracę straci. Pięknie…

 9. Ja szukam pracy wysyłam CV i nic nawet nie zadzwonią a jak zadzwonią to że smieciówką a mnie to nie interesuje

 10. Szkoda, ze nie podają stawki, to jest chyba podstawowe kryterium przy wyborze pracy. A nie czekaj, setki ludzi właśnie straciło prace, więc teraz mają zasuwać za miskę ryżu i cieszyć się, że ktoś w ogóle chce ich zatrudnić!

Kursy walut

 • USD 4.1964zł 0.07%
 • GBP 5.213zł 0.19%
 • EUR 4.4902zł 0.11%
 • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas