Czeka ponad 300 nowych miejsc pracy w Lublinie. Wkrótce rusza rekrutacja

Już niebawem rozpocznie się rekrutacja do sklepów w powstającym centrum outletowym w Lublinie. W całym Outlet Center znajdzie pracę łącznie ponad 300 osób.

Centrum swoje drzwi otworzy na początku grudnia tego roku. Budowa nowej inwestycji powoli zmierza do końca. Obecnie trwają intensywne prace wykończeniowe budynku.

– Do dyspozycji najemców oddajemy 12,5 tys. metrów kwadratowych, na których pomieści się docelowo około 100 sklepów. Na początek otworzą się największe z nich – mówi Przemysław Szkołut, dyrektor Outlet Center w Lublinie.

W centrum znajdziemy takie marki jak: 4F, Sinsay, Mohito, Ochnik oraz pierwszy w Lublinie salon City Sport o powierzchni ponad 600 m2, gdzie będzie można nabyć produkty z logo Adidas, Reebok, Nike i Puma. W Outlet Center znajdą się także marki, których dotychczas nie było w Lublinie – są to sklepy oferujące odzież damską, a także sportowo – outdoorową. Najemcy zaczynają już szukać personelu.

– Będzie praca dla ponad 300 osób z sektora handlowego i branży powiązanej z obsługą klientów. Chcemy pomóc w procesie rekrutacyjnym zarówno naszym najemcom, jak też osobom szukającym pracy. W tym celu będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej ogłoszenia o ofertach pracy, na które będzie można odpowiedzieć wysyłając CV również za pośrednictwem naszej strony – wyjaśnia dyrektor Szkołut.

Ogłoszenia rekrutacyjne wkrótce zaczną pojawią się na stronie www.lublin.outlet-center.com.pl.

2014-10-20 18:32:51
(fot. Nadesłane)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. na cholerę kolejne centrum handlowe??? a kolejne już czekają w kolejce do budowy.

 2. co cie to obchodzi gdzie inwestor inwestuje

 3. Ale w Lublinie jest już gdzie robić zakupy, w każdym sklepie to samo, a w większości barachło. Za dużo sklepów jak na takie małe miasto.

  • DOBRY CZŁOWIEK (prawie aniołek)

   Spoko Kiszka – nie tacy specjaliści jak Ty stwierdzili, że budując kolejną galerię, uszczkną sporo grosza od ciągle narzekającego na kryzys i biedę lubelskiego społeczeństwa.
   Jeszce się zdziwisz tabunami ludzi tratujących się wzajemnie podczas otwarcia i potem też.
   Nie bez znaczenia jest też fakt, że w nowej galerii także sporo galerianek* znajdzie miejsce do uprawiania swojej pasji.

   * – galerianka, to taka młodociana prostytutka, która za swoje tzw. „inne czynności seksualne” dostaje ciuchy, świecidełka i pachnidełka. Zwykle w domu tłumaczy, że pożyczyła je od koleżanki, albo dorabia sobie jako fryzjerka, czy dystrybutorka ulotek.

 4. Wolałbym, aby w Lublinie 300 miejsc pracy otworzono, ale w przemyśle. Nawet niech to będzie hodowla jedwabników, ale – niech to będzie normalna produkcja, a nie handel, usługi, markety, galerie. Skąd Ci ludzie mają brać kasę na zakupy!

 5. ale jakoś dyr Szkołut nic nie wspomniał o tym że to praca niewolnicza dla 300-tu osóbbo albo na umowę śmieciową albo za najniższą krajową

 6. a jak myślisz ile byś zarobił na taśmie przy hodowli jedwabników?! a umowę na pewno dostałbyś na stałe hahaha Nie ośmieszajcie się co za różnica czy to hipermarket, centrum handlowe czy fabryka i tak dostaniesz 1500 na rękę

 7. Najlepiej jakby utworzyli Chińskie Centrum Handlowe, i anu Chinczycy sprzedawali tam to samo tylko po normalnych cenach. Te wszystkie firmy, które się szumnie nazywają „markami” sprowadzają te szmaty z Chin, Bangladeszu itd i dowalają 80% marży.

 8. Większość pracodawców w naszym ” pięknym lublinie twierdzi , że 1500 zł na rękę to jest i tak bardzo dobrze płatna praca . Bo przecież większość nawet tyle nie zarabia ;> kochany kraj

 9. jak duzo ofert pracy!!! wchodze regularnie i były AZ 3!!!! a teraz z tych 3są az 2 i ciągle te same, bez zmian. I TO MI SIE PODOBA!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7851zł 0.91%
  • GBP 5.2717zł 0.51%
  • EUR 4.554zł 0.32%
  • CHF 4.1003zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!