Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ford staranował bramę i wjechał na posesję. Pięć osób wyskoczyło z auta i rzuciło się do ucieczki

Trzech mężczyzn zostało ujętych po pościgu w wykonaniu mieszkańców Kalinówki. Widząc, że kierowca i pasażerowie rozbitego auta zaczynają się oddalać, ruszyli za nimi.

Do zdarzenia doszło w środę kilka minut po godzinie 19 na ul. Lipowej w Kalinówce koło Lublina. Samochód osobowy uderzył tam w ogrodzenie jednej z posesji. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca forda jechał od strony stacji paliw. W wyniku nadmiernej prędkości, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto wypadło z drogi a następnie uderzyło w ogrodzenie pobliskiej posesji.

Siła uderzenia była tak duża, że brama została wyrwana, a auto uderzyło jeszcze w murowany słupek oraz ogrodzenie kolejnej posesji. Po chwili z pojazdu wysiało pięciu młodych mężczyzn i wszyscy zaczęli się pieszo oddalać. Mieszkańcy ruszyli za nimi w pościg.

Trzech z uciekinierów udało im się ująć. Badanie alkomatem wykazało, że dwóch z nich znajdowało się pod wpływem alkoholu. Trzeci, 17-latek, nie chciał dmuchać w alkomat. Zostanie mu więc pobrana krew do badań. Dwóch z zatrzymanych zostało przetransportowanych do szpitala.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Sprawdzają także, kto kierował pojazdem.

(fot. lublin112)
2018-07-18 21:43:30

20 komentarzy

 1. trzech pijanych dwóch naćpanych— wakacje są po prostu wakacje.

 2. Młodzież jeszcze się na rowerze dobrze nie nauczyła jeździć i ze zdobyciem karty rowerowej pewnie też miałaby problem.

 3. Wsiórskie patole,

  • Patrol to cie zrobił miastowa pało .

  • jerbie -masz rację. Cham istota niezbadana. Wieś należy ogrodzić drutem kolczastym i jednego osobnika raz na rok do miasta na zdobywanie wiedzy o życiu w mieście wypuszczać.

   • zgadzam się ! Popieram ! Wieś ogrodzić drutem kolczastym,nie wpuszczać miastowego warcholstwa i nie wydawać : owoców,warzyw,zboża,mleka,mięsa,a miastowe-frankowe burki niech wpierdzielają styropian

    • Brawo gorąco popieram ogródźcie się jak najszybciej. Sami zjecie ze swoimi świniami i kurami to co wyprodukujecie a my miastowe kupimy czyściutkie zapakowane w folijkę sprowadzone z zagranicy jedzenie. Smacznego wam życzę. A w mieście ruch o 3/4 spadnie i nareszcie odetchniemy od posiadaczy 20 letnich diesli.

  • Głupek wioskowy.

   Ja ciebie też jerbie.

 4. Posadzić wszystkich tak jak by byli sprawcami i czekać aż prawdziwy sprawca się przyzna i wtedy wypuścić resztę, a nie tak jak jest teraz, że wszyscy chodzą na wolności i sprawcy trzeba udowadniać winę

 5. Komuna oczywiście była jaka była. Ale chciałbym zobaczyć ciąg dalszy wydarzeń gdyby taki 17-sto letni hojrak odmówił milicji dmuchania w alkomat 🙂

  • Właścicielka psa

   Nie wiesz a piszesz lajzo jedna ty komunisto jak bys pare pal dostal odrazu by ci chec do pisania komentarzy przeszla

  • Problem z komuną był taki że nawet jak dmuchałeś to i tak wp…. dostałeś.

 6. Dzisiaj tez z takim gnojem sobie poradza XD Bez obaw

 7. Lola na grzbiet aż by się pos…ł i zaraz by się wszystko wyjaśniło a dziś kuwa sami nietykalni

 8. Brawa dla świadków za wzorowe zachowanie! Szacun

 9. W latach osiemdziesiątych (dokładnie nie pamiętam, mały byłem), na wsi w ogrodzenie posesji wujka uderzył fiat 125p. Zniszczył ponadto jakieś sprzęty rolnicze, szambo i małe zadaszenie gdzie skladowane było drewno na opał. Pięciu młodych jechało na imprezę anrzejkową. Też zaczęli wiać, szybko ich złapano. Pamiętam jak wujek – postawny chłop, zapytał: „czy wszyscy cali?”. Po potwierdzeniu kilkoma sztachetami i innymi podobnymi młodzieży zostało „wyjaśnione”. Policja nie była wzywana. Przyjechali rodzice małolatów – dogadali się z wujkiem, nawet wrak samochodu mógł stać parę dni u niego. Rodzice nie mieli pretensji o kilka siniaków swoich pociech. Szkoda została naprawiona/zadośćuczynienia.
  Piękne czasy.

 10. Że też takim nacpanym i pijanym gnojom nic się nigdy nie stanie …rozj….bią się gdzieś autem i spier.,.ją jak gdyby nigdy nic …szkoda bo powinni ich pozbierać do czarnych worków

Z kraju