690 680 960

Ewakuacja mieszkańców bloku, znaleziono materiały wybuchowe. „Od lat mamy problem z sąsiadem” (zdjęcia)

Po raz kolejny w bloku przy ulicy Skrzatów w Lublinie znaleziono materiały wybuchowe. Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy. Większość mieszkańców już ewakuowano. Cały teren został zabezpieczony.

32 komentarze

 1. Franiu jesteś już wytrzeźwiałeś i znowu zamieściłeś wpis nie na temat, bardziej się nawadniaj i wysypiaj a może zrozumiesz jaki jest temat w tekście.

 2. Niech spółdzielnia eksmituje dziadka na Grygową w zdu i po problemie.

 3. Ma typ dobre mniemanie o sobie. I się nie wstydzi. Ja gdybym takie numery u siebie w bloku nawywijal to ja bym się z niego wyniósł, a jakbym spotkał dawnych sąsiadów na ulicy to spuscilbym łeb bo wstydzilbym się ludziom spojrzeć w oczy.

 4. Pewnie jakiś pracownik naukowy UMCS albo inny magister. LSM to 80% inżyniery, profesory, doktory i inne magistry. Pracowników fizycznych tam mieszka może z 20%.

 5. Ciekawe czy mówi sąsiadom dzień dobry. I czy sąsiedzi mu odpowiadają. Bo piszecie, że to nie pierwszy raz…

 6. Babcia była prokurator mieszka i nie wie co wnuczek robi

 7. Ludzie tacy są. Wchodzą do sklepu bez maseczek, jeżdżą po wódzie i prochach, rażąco łamią przepisy ruchu drogowego, żonaci faceci zdradzają żony, żony mężów, w D mają zdrowie i życie innych. Bo ich ja ma być na pierwszym miejscu. Ten człowiek paradoksalnie od tego nie odbiega.

 8. ot ci skrzat, piroman 🙂

 9. Synio pani Sędziny więc jest bezpieczny….

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas