690 680 960

Dwóch 17-latków zażyło dopalacze, jeden nie przeżył

W ubiegłym tygodniu do szpitala trafili dwaj 17-latkowie, którzy zażyli dopalacze. Niestety jednego z młodych mężczyzn nie udało się uratować.

W ubiegłym tygodniu do szpitala trafiło dwóch mieszkańców powiatu świdnickiego. Jak się okazało 17-latkowie zażyli dopalacze. Niestety jeden z nich, mieszkaniec gminy Mełgiew w piątek zmarł.

Policjanci już w sobotę zatrzymali podczas meczu w Świdniku 17-latka podejrzanego o udzielenie nastolatkom substancji psychoaktywnej. Podczas zatrzymania ujawnili w jego miejscu zamieszkania marihuanę.

W poniedziałek 17-latek został doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Jeszcze tego samego dnia sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Policjanci apelują

Przestrzegamy wszystkich przed zażywaniem tych niebezpiecznych substancji. Reagujmy, jeśli w naszym towarzystwie ktoś zamierza zażyć te substancje i stanowczo odmawiajmy, gdy nas do tego namawia.

Zwracamy się także z apelem do rodziców i opiekunów by zwracali uwagę na zachowanie najbliższych, na środowisko w jakim przebywają. Wystarczy naprawdę chwila, by doszło do tragedii, ale wystarczy też jedna mądra decyzja, by zapobiec nieszczęściu.

(fot. Policja Lublin)

20 komentarzy

 1. Niech biorą wszystko jak leci. Szkoda tylko rodziców , ale tylko tych którzy starali się dobrze wychować i ostrzegali przed złem , a gnojek za ich plecami robi to co robi.

 2. Jest popyt jest podaż

 3. idioci, temu drugiemu powinni dać na śniadanie niech sobie zażyje jakąś potrójną dawkę …

 4. Polakowi łatwo mówić, ciekawe czy ci wszyscy idioci w komentarzach tak by śpiewali gdyby to była osoba z ich rodziny. Jesteście nieludzkimi zwierzętami bądź co bądź zginął młody chłopak czyjś syn i brat. A dopalacze są wszędzie łatwo dostępne i nie jest potworem ten który bierze tylko ten który ten syf rozprowadza. Codziennie wiele młodych osób się na nie łapie bardzo możliwe że nawet wśród waszych bliskich i zamiast walczyć z tym złem łatwiej zgnoić w komentarzach zmarłego.

 5. Chowali wczoraj chlopaczyne… Szkoda życia… Na pogrzebie był chyba ziomek ktory mu zafundował ŚMIERĆ bo pod kościołem stała więzniarka ze służbą wiezienna… Ciekawe czy ten kozaczek odważył się matce czy ojcu spojrzeć w twarz. Powinien stać zarac za trumną obok rodziny i całą mszę patrzeć księdzu w oczy… Jakim to trzeba być idiota… Żebyś tak z pierdla nie wyszedł do końca życia… Poprostu zabiles swojego kolegę i w dodatku zabiles tą rodzine ktora teraz święta 1 listopada spedzi nad grobem wlasnego dziecka…

 6. Guest dobrze chłopak niczemu nie jest winny, może śmiało im spojrzeć w oczy ludzie jesteście tacy ciemni ze myślicie ze on mu to dał „na sprobowanie” ? Hahaha, skoro był na pogrzebie to jego dobry kolega zaufał mu dając to ze nic mu nie będzie, on wcześniej musiał już ćpać nikt nie daje nnie nikomu kogo nie zna on nie chciał zle co wy macie do niego trzeba na kogos zrzucić winę !!! On sam się zabił traktując jako samobójstwo sam kupił sam wziął chciał polatać ale niestety nie umiał wylądować sam jest sobie winien wziął to myśląc ch** najwyżej umrę nie pomyślał o nikim dookoła miał to gdzieś a teraz posądzają jego kolegę Bogu ducha winnego :/

 7. Gnij gruby w pierdlu, tak samo skończą Twoi koledzy, a mogli by zdechnąć po tych pigułach ??

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas