Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Doskonały refleks uchronił go od wypadku. O mało nie został staranowany przez kierowcę Bolta (wideo)

Sporo szczęścia miał kierowca, który na skrzyżowaniu o mało nie został staranowany przez nadjeżdżający z lewej strony pojazd. Udało mu się uniknąć zderzenia dzięki doskonałemu refleksowi.

58 komentarzy

  1. BOLT-ami kierują *****

  2. Taksiarze licencjonowani konfidenci

  3. Mieszkam w UK i jest podobnie, UBERowe ciapki wala pod prad, zawracaja na zakazach, a kolorow ich nie nauczyli w pakistanie czy innym Nepalu bo czerwone dla nich oznacza „docisnij pedal przyspieszenia az przelezie przez podloge.” Transport For London czyli firma zarzadzajaca trasportem drogowym w Londku Zdroju probuje z nimi walczyc ale to jak walka z wiatrakami – na miesjce jednego pojawia sie 3 kolejnych, „cabbies” czyli londynscy taksiarze z czarnych smiesznych taksowek ich nie nawidza nawet maja specjalny profil na FB gdzie publikuja ich zaje**ste „manewry”. I co? jajco, ludzie ich zamawiaja i biznes sie kreci, sa tani, w miare punktualni, a ze czasem sie rozdupia na slupie no coz, zycie.

  4. Największą głupotą jest podłączenie karty do aplikacji Bolta i pozwolenie Boltowi na dokonywanie dowolnych operacji bez naszej zgody. To tak jak dać komuś kartę z numerem PIN. W razie wyczyszczenia konta reklamacje można składać co najwyżej do Pana Boga.
    Żeby to chociaż było tańsze od taksówek to jeszcze można by zrozumieć, a jest zwykle droższe – „ze względu na duże zapotrzebowanie ceny są chwilowo wyższe” i już płacisz więcej niż za taxi.

  5. … może jakiś filmik z TAXI ??? … czyli … resortowe emeryty mundurowe !!!

  6. Na tym skrzyżowaniu zawsze wymuszają lbn słynie że ludzie jeżdżą na pamięć i gdy zgasną światła nie umieją jeździć bo nikt nie czyta znaków ale tak jest wszędzie mało kto umie jeździć na znakach gdy zgaśnie sygnalizacja świetlna…. jeżdżę dużo i z kamerą od x lat mam tyle filmików z jazdy Polaków… szkoda serwera na takie banialuki … co do filmiku miał szczęście po prostu prędkość też za duża tam jest 50 a miał na bank OK 90 następnym razem strzał się uda i tak szybko nie ucieknie. Pozdrawiam

  7. Ludzie po prawej jest lupka (wyszukaj) wpiszcie tam tylko pijany taksowkarz i czytajcie do rana hahaha

Z kraju