690 680 960

Doprowadził do wypadku, był nietrzeźwy. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

W poniedziałek wieczorem na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafili dwaj pasażerowie jednego z aut.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 22 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – daewoo i toyota.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Daewoo obywatel Ukrainy, jadąc ul. Diamentową od strony ul. Krochmalnej podjął manewr skrętu w lewo w ul. Wrotkowską. Mężczyzna wjechał na skrzyżowanie wprost przez pojazd marki Toyota, którego kierowca poruszał się od strony ul. Romera. Siła zderzenia obu samochodów był tak duża, że poszkodowane osoby podróżujące daewoo zostały zakleszczone w rozbitym pojeździe.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do dwóch poszkodowanych osób, a następnie zostały one wydobyte z wraku pojazdu i przewiezione do szpitala. Kierujący daewoo nie ucierpiał w zdarzeniu, jak się okazało mężczyzna miał w organizmie 0,4 promila alkoholu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. W rejonie zdarzenia nieprzejezdny jest odcinek ul. Diamentowej, na dwóch pasach w kierunku ul. Krochmalnej.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. Dzien nietrzezwosci w matizie za fajera dzisiaj czy co?
  Szoszony go mac sie panosz0

 2. Jak na Ukraińca to marny wynik

 3. Kochajmy matizy tak szybko odchodzą

 4. Morderca

 5. Kiedy w końcu w tym kraju będą „kary” za jazdę po pijaku?????????????

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas