Cztery osoby zginęły w pożarze kamienicy we Wrocławiu

W nocy z piątku na sobotę w jednej z kamienic we Wrocławiu wybuchł pożar. W trakcie akcji gaśniczej strażacy natrafili na cztery ciała, trzech mężczyzn i kobiety.

Do wybuchu pożaru doszło w kamienicy przy ul. Kleczkowskiej we Wrocławiu. Strażacy przed godziną 4 otrzymali zgłoszenie o mieszkaniu objętym ogniem na czwartym piętrze budynku.

W takcie akcji gaśniczej strażacy znaleźli cztery osoby bez oznak życia. Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się uratować trzech mężczyzn i jednej kobiety. Oprócz tego jedna osoba z objawami zatrucia dymem trafiła do szpitala.

Akcja gaśnicza została już zakończona, lokatorzy wrócili do swoich mieszkań.

Jak informują strażacy do śmierci osób doszło prawdopodobnie w wyniku zaczadzenia. Dokładne okoliczności pojawienia się ognia i przyczyn śmierci wykaże dochodzenie. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

4 komentarze

 1. Nie tylko na wsiach giną ludzie przez czad , ale w mieście teź i to pomimo źe są za ścianą sąsiedzi .Na wsi sąsiad źyje z sąsiadem w zgodzie lub nienawiści , w mieście anoimowo .

 2. Bedzie zaloba jak po adamowiczu i zbiorka ? Gdzie ta pani od zbiorek ? Ejj … co to ? Gorszy sort zginal wiec olewacie?

 3. Zdaje się żę strażaki spartolili robotę. Na tvn była relacja z miejsca pożaru . Straż była wezwana ok.1 bo było czuć dym . Obeszli klatkę schodową z czujnikami bez wchodzenia do mieszkań / mimo że mądrala ze Straży mówił że mieszkanie na poddaszu gdzie zginęły osoby było sprawdzane/ . Ok. 4tej przyjechali ponownie ale już po 3 trupy a jedna osoba ledwo przeżyła . Już mogą zacząć się bać ale życia nie wrócą……

 4. Kleczkowska we Wrocku, to mniej więcej taki odpowiednik Lubelskiej Lubartowskiej. Kleczkowska, Traugutta (patrz wrocławski trójkąt).

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach