Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Czekasz długo na przyjazd policjantów? Zobacz z jakimi zgłoszeniami muszą się uporać (zdjęcia)

Policjanci muszą reagować na wszystkie zgłoszenia, także te dziwne i nietypowe. Jeżeli długo czekasz na przyjazd patrolu, musisz wiedzieć, że funkcjonariusze podejmują przeróżne interwencje, zobacz jakie…

Jeżeli zdarzyło wam się długo czekać na patrol policji musicie wiedzieć, że funkcjonariusze muszą sprawdzić każde zgłoszenie wpływające od obywateli.

Jak ktoś kiedyś zacznie narzekać, że nie widać policjantów, korki w mieście, a policjanci nie kierują ruchem drogowym, patrol przyjechał dopiero po kilkunastu minutach, należy przypomnieć sobie, na jakie zgłoszenia policjanci muszą reagować. Niektóre z nich mundurowi pokazali na facebookowym profilu policji.

W tym samym czasie, kiedy policjanci musieli realizować czynności na miejscu chociażby tych interwencji, ktoś naprawdę mógł potrzebować pomocy.

(fot. lublin112.pl, Policja)

33 komentarze

  1. Dobrze , ze nie muszą ściągać koty z drzewa , a to bardzo poważna sprawa !

  2. Patologiczne zgloszenia takiej samej patologi …powinien byc specjalny oddział „interwencyjny ” z porzadnymi pałami ,gdzie powinni wpaść i zamiast wyjasniac od razu pałami patologię na dzień dobry przywitać …ale to już nie te czasy …teraz kazdy z,j.e.b .moze zadzwonic z pierdołą a oni muszą jechać i wyjasniać …strażacy to samo …jedzą do zgloszeń o „kotkach na drzewie kótre niemogą zejść ” czy innych pierdołach ….ale skoro jedza to durnie dzwonią i zglaszają ….

  3. Akurat zgłoszenia o bezdomnych i tym gościu co tłucze lakier orzechami jest jak najbardziej ok. Z tym ambulansem też niegłupie choć tłumaczenie rodem z Milczenia Owiec.

  4. Mogliście napisać że zdjecia pochodzą z nie z FB Policji a że Strony MDR ….gdzie zszesza się środowisko mundurowe i ukazuje patologie panujące w służbach