690 680 960

Ekrany akustyczne przy obwodnicy stanęły w płomieniach (zdjęcia)

Podpalenie było przyczyną sobotniego pożaru ekranów akustycznych przy obwodnicy Lublina. Trwa poszukiwanie podpalacza.

W sobotę przed godziną 22 przypadkowe osoby zauważyły płomienie przy drodze z Wólki do Świdnika Dużego. Jak się okazało, paliły się ekrany akustyczne przy wjeździe na wiadukt nad obwodnicą Lublina.

O wszystkim powiadomiona została straż pożarna. Na miejscu interweniowały dwa zastępy strażaków z Lublina i Świdnika Dużego. Pożar został szybko ugaszony.

Jak nas poinformowano, wszystko wskazuje na to, że ogień został podłożony celowo. Trwa poszukiwanie podpalacza.

(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

 1. To te ekrany są łatwopalne? szok !

 2. To pewnie jakiś szczyl był

 3. Droga do Wsidnika, coś dodać?

 4. W cywilizowanym kraju takie ekrany powinny być wykonane z całkowicie niepalnych materiałów.

  • W cywilizowanym kraju cywilizowani ludzie nie podpalają drogowych ekranów. Ponadto nie wyrywają i nie zamalowywują znaków, nie niszczą publicznego mienia i nie robią wielu innych draństw. A ten debil podpalacz to pewnie znany w okolicy niby chory piroman. To nie pierwszy jego „wyczyn”. Dwa tygodnie temu – pożar pustostanu, zaraz potem kolejny, w kwietniu pożar domu. Wszystko prawie w tym samym miejscu. Przypadek? Nie wierzę.

 5. Bimmer jechał swoim beemwu.

 6. Pchali ludziom te ekrany na siłę to co się dziwić że wkur…. .

 7. Sprawca lub sprawcy powinni zapłacić z grubą nawiązką albo rodzice bez możliwości umorzenia

  • uwierz – wystarczy im, jak pokryją koszty gaszenia i wymiany ekranów
   to nie są tanie rzeczy jak mawiał Ferdek Kiepski

 8. Polska to kraj ,w którym ważniejsze jest nauczanie kiedy była bitwa pod Grunwaldem niż przekazywanie wartości uniwersalnych…. znaczną większość ludzi w tym smutnym kraju stanowią wtórni anafabeci.

 9. Przykład musi być juz od rodzica , a nie jak na placu zabaw grzecznie zwróciłem dziecku uwagę ,żeby opakowanie po lodzie nie rzucało na ziemie tylko obok stoi kosz to na mnie matka skoczyła ,ze jak mogę pouczać jej dziecko…. zamurowało mnie…. A to potem jak podpali ekran ,zdemoluje publiczną własność takiemu dziecku wydaje się ,że mu takie rzeczy można…

 10. Bydlo powinno sie utylizować ,a nie karać ….ono ,to bydlo, jest zbyt glupie żeby zrozumieć za co dostalo karę ,a co dopiero zeby zdobylo sie na jakąś refleksję nad swoim postepowaniem …to po co takie bydlo trzymać na tej planecie ? Pozytku nikt nigdy z takiego bydla miec nie bedzie ,tylko niszczy mienie i bezproduktywnie zuzywa zasoby tej planety …utulizacja to najlepsze co można z takim bydłem zrobić

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas