Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ciągnik przejechał po 29-latku. Życia mężczyzny nie udało się uratować (foto)

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce w trakcie prac polowych w powiecie chełmskim. Pozostawiony bez zabezpieczenia ciągnik przejechał po traktorzyście.

Do kolejnego, tragicznego w skutkach wypadku, doszło wczoraj w godzinach wieczornych w miejscowości Tarnów w gminie Wierzbica w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o mężczyźnie, po którym przejechał ciągnik. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 29-latek pracował na polu, a dokładnie zwoził bele słomy. Kiedy zatrzymał się i wysiadł, aby otworzyć sobie ogrodzenie, ciągnik zaczął staczać się do przodu i przejechał po mężczyźnie.

Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Pomimo starań lekarzy, jego życia nie udało się uratować. Dziś nad ranem mężczyzna zmarł.

6 komentarzy

  1. ?️?️?️?️?️

  2. Straszna tragedia.

  3. Podobno głupich nie sieją.

  4. No szkoda człowieka, ale… BHP? Nie słyszałem. Zdrowy rozsądek? Nie znam. Instynkt samozachowawczy? Nie u mnie… I życie kończy się na samym początku niemal 🙁

  5. Wieśniak z ostrogami przy gumofilcach (dawniej: chłop małorolny)

    Co tu się dziwić ciągnikowi, nawet nieodpowiednio obsługiwany koń potrafił wziąć z kopyta pana chłopa i spowodować u niego stan ostatecznie stabilny.

Dodaj komentarz