Do poważnego potrącenia doszło na al. Unii Lubelskiej. Samochód osobowy wjechał w jadącą rowerem kobietę
Starsza kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych w Lublinie. Trafiła do szpitala.
W sobotę po południu doszło do zderzenia dwóch pojazdów dostawczych na rondzie przy makro. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala.
W sobotę około godziny 15 w Elizówce doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Dzisiaj w nocy śpimy niestety o godzinę krócej. Zegarki przestawiamy z 2:00 na 3:00.
Dzisiaj przed południem dwa samochody zderzyły się na al. Solidarności w Lublinie. Dwie osoby trafił do szpitala.
Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału w RallySprincie o Puchary Auto Euro. Impreza rozpocznie się w niedzielę 30 marca o godz. 12.00 na Torze Lublin.
Zaświeć się na niebiesko – pod takim hasłem Miasto Lublin włącza się w obchody Światowego Dnia Autyzmu. Inicjatywa realizowana jest w ramach zadań Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego.
Ekipa drogowców wzięła się za naprawę nawierzchni na ul. Bursaki. Ulica jest nieprzejezdna po tym jak załamał się asfalt.
Funkcjonariusze lubelskiej policji postanowili wreszcie zapewnić porządek w rejonie nowego centrum handlowego na Felinie. Jest duże ryzyko, że może dojść do poważnego w skutkach potrącenia.
Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 39 do 45 lat. W śledztwie prowadzonym w Prokuraturze Okręgowej w Lublinie usłyszeli 44 zarzuty dot. m.in. paserstwa, fałszowania dokumentów i oznaczeń identyfikacyjnych.
W czwartek około godziny 19 na ul. Spadochroniarzy doszło do zderzenia audi z toyotą. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Po fotoradarach i nieoznakowanych pojazdach z zamontowanych w nich urządzeniach do pomiaru prędkości, itd. będzie teraz montować kamery na skrzyżowaniach. Pojawią się one również w naszym regionie.
W czwartek przed godziną 16 na ul. Zana doszło do wypadku, w którym ucierpiał pieszy. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.
W czwartek na skrzyżowaniu ul. Sowińskiego z al. Racławickimi doszło do wypadku z udziałem radiowozu. Do szpitala trafiło 5 osób.