690 680 960

Stracił panowanie nad BMW, zderzył się z trolejbusem

We wtorek wieczorem na ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia pojazdu osobowego z trolejbusem. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem na ul. Jana Pawła II, na pasie w kierunku ronda im. Kowcza, na wysokości ul. Perłowej.

Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia kierowca pojazdu marki BMW, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w trolejbus komunikacji miejskiej.

Na miejscu interweniowała policja. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Kierowca BMW został ukarany mandatem. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zdarzenia występowały utrudnienia z przejazdem.

W chwili obecnej ruch odbywa się bez utrudnień.

Stracił panowanie nad BMW, zderzył się z trolejbusem

(fot. lublin112.pl)

19 komentarzy

 1. Jakiś problem z zamieszczaniem opinii macie lublin 112 ?

 2. No bimmer następny artykuł o bmw bez ciebie?!!! Już nie masz się czym pochwalić , porzygać na forum ? Szkoda już bo od kilku lat kopiuje twoje komentarze i mam zamiar wydać ,,TOMIK BIMMERA” . weż no napraw się trochę.

 3. Mariusz Tatary 2

  Cytując klasyka:
  „NIE BYŁ POWOLNIAKIEM,PRZYNAJMNIEJ COŚ POKAZAŁ.MIAŁ DYNAMIT W NODZE,ALE KOMPUTERA JUŻ ZABRAKŁO W PUSTYM ŁBIE”.A MOŻE W ROLI GŁÓWNEJ WYSTĄPIŁ SAM MISTRZ Z DYSA W SWOIM GNOJOWOZIE,KTÓŻ TO WIE???

 4. pewnie gdyby jechał wolniej do tego by nie doszło. Czy kierowcy BMW nie używają Yanosika? Chociaż wiedzieli by ile na danym odcinku powinno się jechac

 5. BedzieszMiałWypadek

  kuba kuba przecież wiesz że w bmw nawet kierunków nie trzeba używać wiec co ty mówisz o ograniczeniu, ich ogranicza tylko własny umysł, co widać na załączonym obrazku

 6. Chciał chłopak zaimponić blond Karynie 😀 tych pozostałych trzech dostał w pakiecie assistance-pomoc w drodze hahahahaha 😀

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas