Jutro po południu Lublin opanuje kolorowe szaleństwo. O godzinie 18:06 niebo wypełni się tęczą w dziesiątkach barw.
Dzisiaj przed południem znów doszło do pożaru w wieżowcu w Lublinie. W działaniach uczestniczyło sześć zastępów straży pożarnej.
W środę zmarła siódma ofiara wypadku w Stawku. To 19-letni mężczyzna.
Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie przy wsparciu swoich kolegów z Poznania zlikwidowali nielegalną produkcję marihuany na wielką skalę.
Ostatnio pogoda nie rozpieszcza nas słońcem i wysokimi temperaturami. Dzisiaj w naszym regionie pojawią się burze i opady gradu.
W środę wieczorem na al. Kraśnickiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Pod kołami mercedesa zginął mężczyzna.
W środę około godziny 14 na wiadukcie Poniatowskiego doszło do zderzenia autobusu wiozącego dzieci z autem osobowym. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe.
Dzisiaj po południu na ul. Jana Pawła II w Lublinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Już w najbliższą sobotę (7 czerwca) zabytkowy most im. Inżyniera Mariana Lutosławskiego na rzece Bystrzycy położony przy ul. Zamojskiej zamieni się w miejsce koncertów, prelekcji filmowych, warsztatów i innych wydarzeń kulturalnych. Projekt Most Kultury potrwa do końca wakacji.
4 czerwca obchodzimy 25 rocznicę wyborów, które przywróciły Polsce wolność i otworzyły drogę do demokracji. Z tej okazji w Lublinie odbędą się oficjalne uroczystości, a także wykłady, koncerty, wystawy i piknik rodzinny.
Już po raz 27 funkcjonariusze drogówki z naszego województwa brali udział w zawodach o tytuł najlepszego Policjanta Ruchu Drogowego. 21 funkcjonariuszy z komend miejskich i powiatowych oraz funkcjonariusz Żandarmerii Wojskowej mieli do pokonania szereg konkurencji, które sprawdzały ich umiejętności i wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Dzisiaj po południu na ul. Chodźki w Lublinie doszło do potrącenia rowerzysty. Jedna osoba została ranna.
Już 27 czerwca o 19:00 fani sportów walki w Lublinie przeżyją największe wydarzenie MMA w historii swojego miasta.
W poniedziałek na ul. Nadbystrzyckiej w jednym z akademików doszło do dużego zadymienia. Na miejscu interweniowała straż pożarna.