Wczoraj artyści z Francji zakończyli prace nad nowym lubelskim muralem. Powstał on w Centrum miasta.
W Prokuraturze Okręgowej w Lublinie toczy się postępowanie sprawdzające czy komendant lubelskiej Straży Miejskiej dopuścił się nadużycia uprawnień. Sprawa ma związek z rzekomym anulowaniem mandatu.
W imieniu lubelskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt zapraszamy na obchody Światowego Dnia Zwierząt.
W nocy w Jakubowicach Konińskich miał miejsce groźny wypadek. Pasażera przygniotło koziołkujące auto.
Od rana dostajemy informacje od naszych Czytelników, że funkcjonariusze Straży Miejskiej uwzięli się za zaparkowane auta na pasie dla rowerów na ul. Wileńskiej. - Jest godzina 20 a patrol strażników jest ponownie w tym miejscu - czytamy w kolejnej wiadomości od Czytelnika.
We wtorek po południu na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej ul. Diamentową doszło do zderzenia autobusu z autem osobowym. Na szczęście ucierpiały tylko pojazdy.
„Lublin przenosi góry” – pod takim hasłem w weekend 4 i 5 października odbędzie się I Festiwal Górskich Motywacji.
Takiego sukcesu chyba mało kto się spodziewał. Miejskie rowery które można w Lublinie wypożyczać od blisko dwóch tygodni zrobiły furorę wśród mieszkańców.
Dzisiaj rano w Kraśniku doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Po zderzeniu trzech aut zostało rannych wiele osób. Na szczęście to były tylko ćwiczenia.
Pomimo oddania do użytku wiaduktu w ciągu Al. Warszawskiej w Lublinie, w dalszym ciągu nie przywrócono ruchu dwukierunkowego na ul. Północnej. Tymczasem miejscy urzędnicy nie gwarantują, ze sytuacja ulegnie zmianie.
Jak przekazała na swojej stronie internetowej Moto-Sekcja, Tor Lublin będzie nadal otwarty. Wstępnie do 31 marca 2015 r.
Przez dwa weekendowe dni w naszym regionie doszło do 10 wypadków i 81 kolizji. Rannych zostało 12 osób. Policja zatrzymała także 61 pijanych kierowców.
Policjanci z III komisariatu zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich, która znajdowała się przy ul. Żelaznej w Lublinie.
W poniedziałek na budynku basenu olimpijskiego w Lublinie odbyło się uroczyste zawieszenie wiechy. Oznacza to, ze stan surowy obiektu jest już ukończony.
W nocy z niedzieli na poniedziałek na al. Solidarności doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. Niestety zwierzę nie przeżyło zderzenia z pojazdem.