690 680 960

Było czerwone, wjechała na rondo. BMW zderzyło się z dostawczym renaultem (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na rondzie. Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13 na rondzie 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK, czyli na skrzyżowaniu al. Smorawińskiego i Kompozytorów Polskich w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca BMW młoda kobieta poruszała się a. Smorawińskiego w kierunku al. Solidarności. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia z renaultem, którego kierowca poruszał się al. Kompozytorów Polskich w stronę ul. Północnej.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. Wjeżdżający na zielonym naczytał się durnych przepisów o pierwszeństwie i jechał jak Święta Krowa.

 2. Kierujący Renault pojechał jak rowerzysta. Mógł się zatrzymać i uniknąć kolizji, ale wolał pokazać i udowodnić swoje pierwszeństwo.

 3. kierująca pewnie młodsza od kierowanego. Ale prawidłowo -BMW mają nieużywane hamulce i kierunkowskazy

 4. prawo jazdy za jajka

  uh, jaka bajerancka beemka xd

 5. Bolid Miejsko Wiejski zawsze ma pierwszeństwo, a co nawet na czerwonym pojedzie.

 6. Kto dopuścił ostatnio kierujące i Franio po lubelskich ulicach

 7. Mentalność polskich kierowców już jest na poziomie rosyjskich. Jak widać w tym kraju czerwone światło nic nie oznacza.

 8. Bmw w wersji kompost 😁

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas