Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Był poszukiwany za seksualne wykorzystanie małoletniej. W piwnicy namierzyli go policyjni „łowcy głów”

Policyjni poszukiwacze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali 30-latka z Lublina. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za seksualne wykorzystanie małoletniej. Do odbycia ma karę 2 lat i 1 miesiąca pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie od pewnego czasu poszukiwali 30-latka z Lublina. Mundurowi ustalili w ostatnich dniach miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym mężczyzny.

– W miniony czwartek zatrzymali go na terenie Lublina, a przed policjantami ukrył się w piwnicy. Mężczyzna poszukiwany był od października ubiegłego roku. 30-latek poszukiwany był za seksualne wykorzystanie dziewczynki poniżej 15 roku życia. Został skazany za to przestępstwo i do odsiadki ma 2 lata i 1 miesiąc pozbawienia wolności. 30-latek już trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności – informuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

To już kolejny w ostatnim czasie zatrzymany przez lubelskich „łowców głów” mężczyzna poszukiwany za przestępstwa o charakterze pedofilskim.

– Pod koniec stycznia poszukiwacze zatrzymali 37-latka, który poszukiwany był za to, że za pośrednictwem Internetu składał dziewczynkom poniżej 15 roku życia propozycje dokonania innej czynności seksualnej, jak również przesyłał im treści pornograficzne – dodaje podkomisarz Kamil Karbowniczek.

Policjanci przypominają, że wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

PRZECZYTAJ

W zaawansowanej ciąży napadała na banki, gdyż brakowało jej pieniędzy. Niebawem stanie przed sądem

Leżał na drodze, najechał na niego pojazd osobowy. Mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

17 komentarzy

  1. (2 lata, 1m-) Śmiechu wart taki wyrok! Najlepiej obciąć co trzeba łącznie z łapami-więcej nikogo nie skrzywdzi.

  2. A wystarczy takiego puścić na normalną celę.
    Po co to chować po kątach.

  3. Nie piszcie że uciąć jaja i tym podobne dyrdymały bo można wyłapać wyrok za przytulenie, pocałunek, nawet jeśli będzie to serdeczny, przyjacielski bądź niewinny pocałunek. Sam mam taki zarzut postawiony i jest bardzo trudno z takiej sprawy wybrnąć mimo, że nie miało się żadnych seksualnych intencji. Kodeks karny nie rozróżnia, jakie zachowania są moralne mniej lub bardziej, wszyscy są wrzuceni do jednego worka i od 2 lat zaczyna się wyrok za pocałunek i za współżycie fizyczne. Nie ma też możliwości zawieszenia kary jak przy innych przestępstwach więc czasami idą siedzieć nawet 18-latkowie za to że mieli 14 latkę za dziewczynę, tuż przed 15 urodzinami. Wystarczy 3 lata z hakiem różnicy w wieku.
    Sąd jest od wydawania wyroków i wasze wypociny, co komu byście nie zrobili nie powinny mieć miejsca. W więzieniach raczej też tacy ludzie są w celach w których nie bardzo coś im grozi i myślę, że nie każdy więzień chce dostać do wyroku dokładkę, jeśli taki człowiek poskarżył by się służbie więziennej.

Dodaj komentarz

Z kraju