Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Burmistrz oraz znani włodawianie zaśpiewają przeboje lat 80-tych. Wszystko by pomóc choremu chłopcu

Wyjątkowy koncert odbędzie się jutro we Włodawie. Znane i lubiane przeboje zaśpiewają mieszkańcy z burmistrzem na czele. W ten sposób społeczność chce pomóc małemu Kacperkowi, który choruje na mukowiscydozę.

W środę 27 kwietnia we Włodawskim Domu Kultury odbędzie się wyjątkowy i niepowtarzalny koncert. Na scenie pojawią się urzędnicy, ludzie związani ze światem kultury a nawet sam burmistrz, którzy wcielą się w role gwiazd polskiej muzyki. Wystąpi łącznie 17 osób, wszyscy zaśpiewają znane i lubiane przeboje lat 80-tych.

 


 

Będą to piosenki takich zespołów jak: Dżem, Skaldowie, Budka Suflera, Manam, Bajm, IRA, Piersi, Breakout czy też Bolter. Do tego zagoszczą przeboje Anny Jantar, Ryszarda Rynkowskiego, Maryli Rodowicz czy Andrzeja Pasiecznego. Widowisko zapowiada się niezwykle widowiskowo. Każdy z wykonawców wcześniej przejdzie stylizację na gwiazdę, w rolę której się wcieli.

Celem koncertu jest pomoc małemu mieszkańcowi Włodawy. – Od kilku lat Kacperek walczy z okropną chorobą jaką jest mukowiscydoza i ten koncert jest właśnie dla niego. Każdy może pomóc, wystarczy zakupić bilet – cegiełkę. Bawcie się razem z nami wspierając przy okazji chorego maluszka – wyjaśniają organizatorzy.

Widowisko na scenie sali widowiskowej Włodawskiego Domu Kultury rozpocznie się o godzinie 18:00. Bilety dostępne są w cenie 10, 20 i 50 zł.

Burmistrz oraz znani włodawianie zaśpiewają przeboje lat 80-tych. Wszystko by pomóc choremu chłopcu

(fot., wideo – nadesłane)
2016-04-26 08:00:58

2 komentarze

  1. No co mógłby zaśpiewać Mucha innego jak nie „Jamik” 😉 Pozdro Mucha z Zsdioś 😉

  2. Kochani,jak wy to robicie,że tyle osób na czele z Panem burmistrzem,znani i lubiani artyści, są zaangażowani w pomoc.Ja też mam syna chorego na mukowiscydozę.Jesteśmy w trakcie zbierania funduszy na antybiotyk TOBI,który jest ostatnią szansą,na spowolnienie choroby,ponieważ wystąpiła bardzo duża lekooporność.Od dwóch lat co miesiąc leży w szpitalu w Rabce-Zdroju.Przez Fundacje,,Matio”jesteśmy zgłoszeni do Siepomaga.Ja się martwię jak zdobyć na roczne leczenie dla syna TOBI.Jedna dawka na 28 dni leczenia to ok.10.000 zł.Wójt Gminy powiedział,że Gmina nie może.Ludzie w naszym środowisku,powiadają,że nam i tak dobrze,ponieważ z Fundacji i 1% żyjemy itd.Proszę o udzielenie kilku wskazówek,gdzie mogę się udać i zwrócić o pomoc i nikt mi nie odmówi.Bardzo proszę!!!