Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Arena Lublin: 30 kwietnia odbędzie się Piłkarski Piknik Rodzinny

30 kwietnia o godz.19:00 na Arenie Lublin odbędą się kolejne lubelskie derby: Lublinianka zagra z Motorem Lublin. Emocje wypełnią nie tylko boisko i trybuny stadionu.

W dniu meczu, w godz.17:00-19:00, przed Areną Lublin odbędzie się Piłkarski Piknik Rodzinny. Będzie on okazją do wprowadzenia się w atmosferę piłkarskiego święta dla najmłodszych oraz ich opiekunów.

– Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji, w tym: spotkanie z piłkarzami Motoru i Lublinianki, nauka kibicowania z użyciem bębna i megafonu, gry i zabawy ruchowe, trening piłkarski, zajęcia plastyczne, malowanie muralu i sektorówki kibicowskiej przez dzieci, bezpłatne dmuchańce, darmowy popcorn dla każdego oraz catering, w tym grill i napoje chłodzące – informuje Miłosz Bednarczyk rzecznik prasowy MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie.

Biletem wstępu na Piknik będzie bilet na mecz derbowy. Wszystkie informacje na temat sprzedaży biletów znajdują się tutaj: http://motorlublin.eu/.

Piknik odbędzie się na ogrodzonym parkingu przed Sektorem D (od ulicy Stadionowej). Zapraszamy do zabawy całe rodziny!

2016-04-26 09:18:22
(fot. nadesłane)

7 komentarzy

  1. Lublinianka- Spartakus Szarowola to będzie naprawdę wielkie święto.

    • O widzę nie tylko mi kojarzy się ze starym ustroje lub dzieckiem a paint-cie (ciekawe swoją drogą ile wydali na to arcydzieło)

  2. darmowe dmuchance popkorn i gril wiecie co to sie bedzie dzialo zjem wszystko bez kolejki hehheheh

  3. ave motor

  4. Wystarczyło parking pobudować i trochę trawy zasiać niż miliony wywalać na stadion. Większość imprez i tak odbywa się po za Areną.

Z kraju