Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

BMW uderzyło w budynek, dwóch mężczyzn zginęło na miejscu (zdjęcia)

W niedzielę nad ranem w pobliżu drogi krajowej nr 74 doszło do tragicznego wypadku. Dwóch mężczyzn podróżujących BMW zginęło, po tym jak pojazd uderzył w ścianę budynku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem w miejscowości Piotrów-Gułaczów w powiecie kieleckim, w województwie świętokrzyskim. Policjanci ustalili wstępnie, że 22-latek kierujący pojazdem marki BMW, jadąc drogą gminną w kierunku drogi krajowej nr 74, stracił panowanie nad pojazdem, który następnie zjechał na lewe pobocze i uderzył bokiem w murowany budynek.

Na miejscu interweniowało siedem zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Niestety kierowca oraz 33-letni pasażer zginęli na miejscu.

W rejonie wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Świętokrzyska, OSP Łagów)

10 komentarzy

  1. Tragedia? to jest to, że na drogach wciąż przybywa takiego bezmózgowego gnojstwa w klejonych złomach za 1000zł – i nikt nic z tym nie robi! Społeczeństwo coraz durniejsze. Mix pokolenia pokemonow, gender i róbta co chceta.

  2. Za wolno jechał,widać że opony też nie za bogate

  3. Ciut za wolno, bo jeszcze jakiemuś miłośnikowi przyjdzie do łba aby zacząć wyklepywać tego szrota. Pocieszające, że nikogo innego nie zabili tylko siebie.

  4. zabrakło komputerka w głowie

  5. Zaraz wpadnie bimmer i napisze „że przynajmniej nie był powolniakiem i pewnie mu się komputer w glowie zawiesił”

  6. R.I.P. bimmer [*] Poległeś za ideę i powolniacko-konfidenckim przepisom się nie kłaniałeś. Śpij spokojnie, aniołku.

  7. Dla kogo tragedia to tragedia… gdyby nie takie i podobne tragedie grabarze nie mieliby co jeść, a przecież to też ludzie.