Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Biała Podlaska: Półnagi mężczyzna skakał po samochodach. Straty na 2500zł

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził dwa auta. 26-latek skakał po pojazdach a w jednym wybił szybę.

Policjanci otrzymali informację od przypadkowego świadka, o wandalu skaczącym po samochodach, na jednej z ulic Białej Podlaskiej.

Kilka minut po zgłoszeniu jeden z patroli zauważył młodego, rozebranego do pasa, mężczyznę, który na widok radiowozu podjął próbę ucieczki. Po chwili został zatrzymany. W rozmowie z policjantami przyznał się do uszkodzenia samochodów.

26-latek uszkodził dwa samochody, audi i toyotę. W obu wgniecione zostały elementy karoserii, a w audi dodatkowo pękła szyba.

Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę 2 500 zł. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie przesłuchany.

2015-03-31 12:05:42
(fot. ilustr. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. jakiś gorący cwaniaczek, więc mam nadzieję, że „pany polucjanty” wyłożą temu wątpliwemu jegomościowi pałami stosowną ilość, co by nauka szanowania cudzej własności nie poszła w las, czy bór ciemny…

    • … a potem gliniarze przyjmą na klatę wyrok za umyślne pobicie ze szczególnym okrucieństwemm niewinnego, grzecznego młodzianka.

      ps. To jest pikuś nie zdarzenie, ale w skrajnych sytuacjach tylko zgodnie z prawem wprowadzone czarne szwadrony by pomogły szybciutko.

      • co ty piszesz wszak policja stanowi prawo na takich wioskach i niech leją te swołocz ja nie mam nic przeciwko, skoro potrafią w pogoni za awansem wydzierać z gardła szczeniaka jakieś prochy to czemu nie lać debila który czyni prawdziwe szkody ?…

  2. Szkoda że mamusia trampoliny nie wstawiła do pokoju,może wtedy by się wyskakał i straty zapewne byłyby mniejsze.zapewne gorący kretyn coś sobie przypalił,albo czegoś się naćpał i ten gram mózgu który może posiadał zupełnie odmówił posłuszeństwa.

Wiadomości z info112