690 680 960

Zwłoki kobiety kilka godzin leżały na ławce w centrum Lublina. Każdy przechodził obojętnie

Niewyobrażalna znieczulica wśród mieszkańców Lublina. Tysiące osób przechodziły obojętnie obok leżącej na ławce kobiety. Umierała, nikt się nią nie zainteresował.

113 komentarzy

 1. Wszyscy by pomagali tylko jakoś nikt nie mówi że taki menel może zarazić chorobą typu HIV, AIDS czy „tylko” żółtaczką typu C .Nie mając gumowych rękawiczek lepiej takich delikwentów nie tykać a zadzwonić na policję

 2. 3-4 godziny – Straż Miejska miała przerwę ? Do redakcji – nie umierała tylko spała a w tym przypadku to nie znieczulica tylko kultura osobista.

 3. sędzia (nie)sprawiedliwy

  no ok ale nie wieżę że przez te 3-4 godz policja nie przejeżdżała obok. Przecież to jest jedna głównych dróg w LBN. Widocznie nie chcieli „dodatkowej roboty”

 4. Ludzie.. to są żarty! Znieczulica ?! Wieczorem w piątek gdzie Lublin się bawi ja mam podejść do pijaków na ławce i im pomoc?! A jak butelka dostanę ?! A jak mnie okradnie ?! To jak to będziemy nazywać ?! Łatwowierność ?!
  Wtedy komentarze byłby w stylu: „przecież każdy wie, ze do pijaka się nie podchodzi bo może zrobić krzywdę!”
  Są miejsca dla takich ludzi ! Przytułek dla bezdomnych-ale tam maja twardy warunek: masz być trzeźwy !
  Mam alkoholika w rodzinie i przez 30 pare lat każdy mu pomagał i skończyło się tak ze swoje nakradł a teraz sam pewnie sika gdzieś pod siebie. Nigdy jednak nie zapomni przyjść do mojej babci kiedy ma rentę w dręczyć ja pod mieszkaniem! Sikając i tam srajac! Policja za każdym razem jak przyjeżdża odmawia babci wzięcia go do Izy Wytrzeźwień bo twierdzi ze ona płacic za to !

  Naprawdę ma mi być szkoda tych ludzi ?! Mam ich żałować ?!

  NIGDY !!!

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas