690 680 960

Zwłoki kobiety kilka godzin leżały na ławce w centrum Lublina. Każdy przechodził obojętnie

Niewyobrażalna znieczulica wśród mieszkańców Lublina. Tysiące osób przechodziły obojętnie obok leżącej na ławce kobiety. Umierała, nikt się nią nie zainteresował.

113 komentarzy

 1. Nie mamy z czego być dumni,żenada. Wracając z pracy ok.22.00 pomogłem chłopakowi ,leżącemu na chodniku,choremu na stwardnienie rozsiane,wrócić do domu. W tym czasie kilku wyrostków bawiło się swoimi golfami gti,kilka metrów dalej nie zwracając uwagi na chorego. Następnie wygłaszają piękne orędzia na facebooku o miłości do bliźniego… Wstyd

 2. Prędzej podejdzie zwykły prosty człowiek i pomoże niżeli jakiś wykształcony panicz.Piepszona znieczulica.

 3. Piła aż się zapiła – tyle w temacie .

 4. Właśnie nie o wykształcenie tu chodzi tylko o wartości chrześcjańskie które nie pozwalają na obojętność wobec drugiego człowieka. Niestety coraz więcej Polaków żegna się z tymi wartościami w wieku szkolnym zaraz po komunii świętej. I chodzi mi o wartości na których stała przez wieki Polska nie mówię o księżach bo zawsze to mylicie.

 5. Nic dziwnego, na co drugiej ławce/przystanku/pod drzewem w lublinie śpi pijany człowiek, społeczeństwo adaptuje się do otoczenia. Co chwila idąc miastem ktoś prosi o 2 zł na bułkę, ale żeby mu kupić jedzenie to już nie chce, tym bardziej że alkohol czuć na metr. Więcej chlania rodacy! Miasto inspiracji.

 6. Pan Dominik raz do roku opuszcza swoje wymoszczone, cieplutkie i spokojne mieszkanko na przedmiesciach, i zgrywa sie na wspanialego obronce ucisnionych. Czlowieku zacznij czesciej wychodzic na ulice. Zacznij chodzic po Lublinie. Usiadz na deptaku i zacznij pomagac tym wszystkim menelom, ktorzy naprzykrzaja sie ludziom, ktorzy chca odpoczac po tygodniu w pracy. Ci menele tego nie zrozumieja bo do pracy nie pojda bo wolą sie nachlac za cudze pieniadze

 7. MIEJSKI MONITORING też zaspał ???????

 8. Ciekawe, czy p.Dominik tak do każdego żula podchodzi i pyta, czy wszystko OK? czy dobrze się czuje? A potem po życiowej wymianie zdań daje 2 zł na prytę?

  Kto dziś chętnie dzwoni na policję i podaję swoje dane, by potem włóczyć i tłumaczyć się po komisariatach, sądach itd. ?

  Na marginesie – takie żule często szybciej, łatwiej i „bezpłatnie” dostają się do lekarza, na zabiegi, badania, itd. niż zwykły szary Kowalski. Tymczasem, ludzie umierają na progach szpitali i winnych nie ma…

 9. Ci pijacy sami sobie na to zapracowali…siedza pija smierdza…wyzywaja straz i policje nie dziwne ze ktos sie ich boi.To nie jest znieczulica…to strach o siebie…wiadomo co taki zul moze zrobic…?

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas