690 680 960

Bluzę, którą mu ukradli, zauważył na innym mężczyźnie. Zatrzymał go i zawiózł na komendę

Przyjechał na stację paliw, zauważył tam mężczyznę mającego na sobie bluzę, którą miesiąc temu mu skradziono. Postanowił samemu dostarczyć złodzieja policjantom.

Włamanie miało miejsce jeszcze pod koniec kwietnia na jednym z parkingów w Lubartowie. Nieznani sprawcy włamali się do opla, z którego skradzione zostały rzeczy osobiste właściciela auta, w tym ubrania. Skradzione mienie miało wartość ok. 2 tysięcy złotych.

W nocy ze środy na czwartek poszkodowany przyjechał na jedną ze stacji paliw. Tam zauważył młodego mężczyznę ubranego w bluzę, która miesiąc temu została mu skradziona. Będąc pewnym, że to jego własność, postanowił samodzielnie zatrzymać złodzieja i dostarczyć go policjantom.

– Swój plan zrealizował bardzo szybko i sprawnie. Po obywatelskim zatrzymaniu zawiózł go swoim samochodem do lubartowskiej komendy – wyjaśnia Grzegorz Paśnik z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. Okazało się, że zatrzymany to 20-letni mieszkaniec gminy Niedźwiada. Nie był w stanie w logiczny sposób wyjaśnić, jak wszedł w posiadanie bluzy.

Ponieważ policjanci byli przekonani, że zatrzymany mężczyzna może mieć dużo wspólnego z kwietniowym włamaniem do samochodu, zatrzymali go do wyjaśnienia. Jak się okazało, mieli rację. Co więcej, zatrzymany nie działał sam. Pomagał mu jego 24-letni brat, który niebawem również trafił do komendy. Policjanci odzyskali też znaczną część skradzionego wtedy mienia.

Zatrzymani bracia przyznali się do dokonania przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. zdjęcie ilustracyjne)
2017-06-02 21:00:29

47 komentarzy

 1. obczajcie baze: e pacz typ w mojej bluzkie, zaj .. gooo

 2. Spoko spoko, ani jednego ani drugiego nigdy nie szukałem także bez dziwnych insynuacji mi tutaj proszę ?

 3. Jeszcze jedno, właśnie się okazało biorąc pod uwagę odpowiedź redakcji, że szukałem nowego tv , internetu i wycieczki – głupota !!! Niech się redakcja przyzna , że liczy się kasa z reklam nie patrząc na ich treść, a jeszcze prośba do redakcji niech nie powiększa sobie o 7.5 CM swojego ego pisząc takie wypociny. Pozdrawiam

  • Skoro szanowny Czytelnik nie rozumie mechanizmów reklam Google, to nawet pięciogodzinny wykład z tej materii nie pomoże. Tak jak już napisali powyżej Czytelnicy, reklamy nie są umieszczane przez nas tylko dostosowują się do tego, co szanowny Czytelnik oglądał w sieci lub wyszukiwał w ostatnim czasie. Warto przed dodaniem komentarza poczytać nieco o reklamach na stronach internetowych.

   • Na koncie Google moza zablokować reklamy spersonalizowane… Teraz mam przypadkowe reklamy i to strasznie głupie o penisach też pomimo że jestem kobietą i krótki nie jest moim zmartwieniem…

  • Myślę, że wycieczka może być dobrym odnośnikiem do pierwszej reklamy. To szukanie wypoczynku, przyjemności, a wycieczkę można uprzyjemnić na różne sposoby. Wyszukiwarka próbuje także wyszukiwać pod konkretnego użytkownika co nie zawsze daje oczekiwane efekty. Nieraz ,,walczyłem” z wyszukiwarką, żeby odnaleźć żądany temat. Musiałem podchodzić do tematu z bardzo różnymi hasłami w celu wyświetlenia oczekiwanego elementu. Świat logarytmów jest naprawdę bogaty i stworzony bardziej pod inwestora niż użytkownika.

 4. HAHAHA to juz wiemy że gnom ma kluska HAHAHA albo konar nie płonie HAHA

 5. Swoją droga to nie wiem co ty w necie robisz skoro nie wiedziałeś że google dostosowuje reklamy pod wyszukiwanie chyba jesteś prawdziwy internetowy GNOM koleszko

 6. google kontroluje także kamerki wiec jeśli się tasowałeś to mogą to mieć nagrane.

  zawsze ale to zawsze zaklejajcie oko kamery hahahah

 7. Gnom haha niczym Tomasz Lis haha, który kiedyś stwierdził, że na pisowskim portalu wyświetlają mi się reklamy ukraińskich prostytutek.

  Ja tam mam reklamę butów:-)

  Gnom, współczuję, samozaoranie level master.

 8. ludzie a ja nie mam reklam! kogo winić ? Adblocka ? 🙂

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas