Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zobaczył radiowóz i zawrócił. Po chwili dostał 3000 zł mandatu

Policjanci zatrzymali do kontroli 30-letniego mieszkańca powiatu opolskiego kierującego motocyklem typu cross, który jechał jedną z ulic Opola Lubelskiego. Pojazd nie był dopuszczony do ruchu i dodatkowo nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Kilka dni temu funkcjonariusze opolskiej komendy podczas patrolu zauważyli kierującego motocyklem, który na widok radiowozu zatrzymał motocykl. Jednoślad nie posiadał tablicy rejestracyjnej, po chwili mężczyzna zaczął jechać w przeciwnym kierunku. Policjanci postanowili sprawdzić przyczynę zachowania mężczyzny.

– Motocyklistą okazał się 30-letni mieszkaniec powiatu opolskiego. W trakcie sprawdzania wyszło na jaw, że jego motocykl nie jest dopuszczony do ruchu i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC. Kierowca był trzeźwy. Za popełnione wykroczenia: kierowanie pojazdem nie dopuszczonym do ruchu i niesprawnym technicznie 30-letni kierujący motocyklem został ukarany mandatami na łączną kwotę 3000 złotych – informuje aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

Mundurowi apelują o zachowanie rozsądku i ostrożności na drodze. Stan techniczny pojazdu, którym się poruszamy ma istotny wpływ na nasze bezpieczeństwo.

PRZECZYTAJ

Tragiczny wypadek z udziałem policjanta. Prokurator zadecydował o zatrzymaniu 19-latka kierującego BMW (zdjęcia)

11 komentarzy

 1. Herr Tusk fur deutschland

  Chłop 30 lat a głupi jak but u lewej nogi

 2. Chłop z Charlęża

  Chiński złom a nie cross

 3. Jeszcze kara z UFG do tego dojdzie.
  Zdaje się ponad 1400 już za motocykl.

 4. … a w stodole ma jeszcze szczelbe i aparature do bimbru, ot powiat opolski … ale że był czeźwy???!!!

 5. Co za lamus WSKami się policji uciekało ten crossem nie umie zwykły łeb.

 6. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  U mnie w ciemnogrodzie co weekend tacy jeżdżą i afery nie ma , jadą asfaltem na krótkich trasach, później w las na pola i łąki i jest oki

 7. Pogoda spowodowała że drajwerzy ruszyli na drogi wygłodniali jak zerwani z łańcucha. Durnieją, ryczą, buczą, zapierdzielają. Miejmy nadzieję że jak ten szybciutko dostaną mandat solidny a my trzymamy kciuki aby jak najszybciej. Dzicz na drogach niewyżyta i zakompleksiona.

 8. no na pewno by zrobił remont za 3k a tak poszło w dziurę budżetową

 9. Crossem jechał psy go autem złapały. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣.

Dodaj komentarz