690 680 960

Zmieniał pas jezdni, nie zauważył jadącego tuż obok audi. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

Poruszali się w tym samym kierunku. Auta jechały obok siebie. Kierowca ciągnika siodłowego nie zauważył audi i doprowadził do zderzenia pojazdów.

Do wypadku doszło w środę około godziny 11:30 na ul. Kunickiego w Lublinie. W rejonie stacji paliw Orlen zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę centrum. W pewnym momencie kierujący ciągnikiem siodłowym postanowił zmienić pas jezdni z lewego na prawy. Nie zauważył jednak jadącego tuż obok audi. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala. Była to kierująca audi kobieta. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112)

20 komentarzy

  1. Podwójny pech kierowcy. Nie dość że dostał mandat i kobieta trafiła do szpitala to jeszcze będzie musiał płacić za szkodę swojemu pracodawcy.

    • Co płacić ? Chyba u dziada nie robi ? Chyba jakieś ubezpieczenia są ? Moim zdaniem ryzyko zawodowe . Jakby był urzędasem , to by się mógł jedynie kawą oblać

  2. A co robił tirem na lewym pasie? Jakby jechał prawym jak należy do tego by nie doszło.

  3. Ciekawe czy kierowca napisał ze:osobiście przyczyniłem się do tego zdarzenia. To jest w tym wszystkim najważniejsze.

  4. Teraz każda niedziela do wyjazdu.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas