690 680 960

Zmieniał ciężarówką pas jezdni. Nie zauważył jadącego tuż obok opla (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się dziś po południu na al. Solidarności w Lublinie. Pojazdy poruszały się obok siebie w jednym kierunku. W pewnym momencie kierowca jednego z nich zaczął zmieniać pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 14 na al. Solidarności w Lublinie. Na odcinku między al. Sikorskiego a wiaduktem Poniatowskiego zderzyły się dwa samochody: z ciężarowym. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę centrum. Kierujący ciężarówką mężczyzna wykonywał manewr zmiany pasa jezdni. Nie zauważył jednak jadącego tuż obok opla, w wyniku czego doprowadził do zderzenia obu aut.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Początkowo występowały utrudnienia w ruchu, zablokowane były dwa pasy jezdni. Obecnie nie ma problemów z przejazdem.

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. Wystarczy że przeczytam co sie działo i wiem jedno-kobieta kierowała. Jedna z najgorszych zaraz na drodze, trzeba na ten element uważac gorzej niż na pijanych i nacpanych.

  2. Mam takie same wnioski

Kursy walut

  • USD 4.4325zł 1.12%
  • GBP 5.3212zł 0.85%
  • EUR 4.7476zł 0.6%
  • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas