690 680 960

Żmiarki: W zderzeniu opla z ciężarówką zginęła jedna osoba

W czwartek rano w miejscowości Żmiarki doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia auta osobowego z ciężarówką zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 6:30 w miejscowości Żmiarki w powiecie parczewskim.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem 80-letni mieszkaniec Włodawy wymusił pierwszeństwo i zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku zmarł pasażer opla. Policjanci ustalają tożsamość ofiary – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Prowadzenie czynności w ustalaniu okoliczności wypadku przez policjantów ruchu drogowego utrudniają pszczoły i fetor. Kierujący oplem przewoził na przyczepce ule, natomiast kierujący ciężarową scanią obornik.

Żmiarki: W zderzeniu opla z ciężarówką zginęła jedna osoba

2015-07-02 09:24:51
(fot. Policja Parczew)

12 komentarzy

 1. Panie starszy, bez swoją głupotę i nieuwagę zabił Pan pasażera. Szkoda człowieka.
  A rzeczywiście, warunki mają super, pszczoły i gnój hah

  • A skąd ty mądralo wiesz, czy to była nieuwaga albo głupota ?, żeby pisać taki komentarz.

 2. 80 lat i za kółkiem kurde kiedy to się skończy w naszym chorym kraju

 3. Slabo widac na zdjeciach ale tyle na ile widac, to opel nie wydaje sie byc mocno zniszczony a ofiara smiertelna jest… z gorszych prasowanek wyjmuja zywych i przytomnych. pasy niezapiete, czy ki inny diabel? Inna rzecz wiek kierowcy- wlos sie jezy na glowie.

  • Doczytane. „W wyniku wypadku zmarł pasażer opla”. Moze rowiesnik kierowcy, wypadek wytrzymal ale wiekowe serducho nie wytrzymalo…

 4. Młodzi jesteście to marudzicie. Ciekawe jak będziecie mieli dajmy na to te 80 lat. Mimo wszystko wypadków powodowanych przez starze osoby jest mniej niż przez ludzi w sile wieku. Nie widzę powodu dla którego po przekroczeniu iluś tam lat mielibyśmy żegnać się z prawem jazdy jeżeli nie ma innych przeciwwskazań. Prawo jazdy obecnie wydawane jest na czas określony i każdy musi stawać na badania kontrolne, które wyeliminują niezdolnych.
  Państwo każe wam pracować do 67 roku więc czemu ma zabraniać wam jeździć.

  • Większość z tych młodych, gniewnych mistrzów kierownicy nie dożyje tak sędziwego wieku. Wystarczy poczytać statystyki lub 112, Jeśli nie brawura, to przypadłości natury medycznej. No chyba,że pozwolą własne klony hodować na części zamienne.

 5. śmierdząca sprawa

 6. w taki upał… jak tam pięknie paruje ten obornik…

 7. Jak macie takie głupoty pisać – lepiej nic nie piszcie. Uszanujcie bliskich, to są kogoś ojcowie, dziadkowie, krewni….. a więc najbliżsi. 80 lat to tak dużo???? Raczej wiele w życiu przeżyli w trudnych czasach. Wieczny odpoczynek dla ofiary, siły, wytrzymałości i wiary w to, że 80 latek wyjdzie z tego.

 8. tam i tak zawsze śmierdzi to dużo się nie zmieniło no ale jeszcze pszczoły do tego to już przegięcie

 9. Do independent,sprawca nie zatrzymał przed znakiem „stop”-kierowca opla…

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas