Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Racławickie: Wjechała na czerwonym i doprowadziła do zderzenia

W czwartek rano na skrzyżowaniu al. Racławickich z ul. Spadochroniarzy doszło do zderzenia trzech aut. Sprawczyni zdarzenia wjechała na czerwonym świetle.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano około godziny 7 na al. Racławickich, na skrzyżowaniu z ul. Spadochroniarzy. Kierująca suzuki jadąc al. Racławickimi w stronę centrum zderzyła się z dwoma pojazdami, mercedesem i hondą. Mercedes poruszał się od strony ul. Legionowej zaś honda wjeżdżała na skrzyżowanie z ul. Spadochroniarzy.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Na szczęście w zdarzeniu ucierpiały tylko pojazdy. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Wstępnie wiadomo, że kierująca suzuki wjechała na skrzyżowanie przy czerwonym świetle.

Kolizja zakorkowała całkowicie ulice przyległe do miejsca zdarzenia. Korek na ul. Pagi sięgał do ul. Głębokiej. W tej chwili nie ma już większych utrudnień w ruchu.

Al. Racławickie: Wjechała na czerwonym i doprowadziła do zderzenia
Al. Racławickie: Wjechała na czerwonym i doprowadziła do zderzenia

2015-07-02 09:02:13
(fot. Nadesłane Małgorzata, Grzegorz)

10 komentarzy

 1. ZABRAC UPRAWNIENIA DEBILCE !!!

 2. Dobrze, że pieszych nie było na przejściu, bo też mieli zielone.
  Swoją drogą musiała bez zwolnienia wjechać na skrzyżowanie, skoro tak solidnie zdołała poobijać dwa auta… nie widziała, że jadą?
  No i W124 szkoda, coraz mniej ich jeździ… nie przez rdzę czy usterki mechaniczne, lecz przez takich kierowców jak ta baba w SUV-ie.

  • Eutanazy Pierdółko

   Oj, jak dobrze, że tych pieszych tam nie było i przedszkolaków na spacerze, niedołężnych starców, inwalidów i innych mniej, oraz zupełnie niesprawnych.
   Mogło być więcej kuku.

 3. Na szczęście lubelski serwis *******- ******** dostarcza oryginalnych części 🙂 ***********

 4. Indalfons Hamczyński

  No cóż, niektóre „panie” są przekonane, że zielone świeci się u góry sygnalizatora.

 5. Chelsińska Fóndacja Praw z Chelsinek

  Oczywiście powinno skończyć się na pouczeniu i tak też będziemy wnioskować do trybynału. Pani tak samo jak lubelscy taksówkarze z korporacji powinni szybko dojechać do celu.

 6. klima na full,,,dzwoni albo pisze sms i bum gotowe do garów

 7. Taaa znawcy wiecie najlepiej ! Idealni ludzie i mega kierowcy.Uwazajcie bo los bywa zlosliwy i moze podobnie was doswiadczy? Dziwi nas takie podejscie do czyjegos nieszczescia.To w stylu polaka kopac lezacego co!? Powodzenia dalej!