Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Karp: Renault uderzyło w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalu

Wczoraj na drodze krajowej nr 74 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Auto kierowane przez 52-latka uderzyło w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło przed godziną 15:00 w miejscowości Karp, na drodze krajowej nr 74, pomiędzy Zamościem a Hrubieszowem. Kierujący renaultem 52-letni mieszkaniec Warszawy zjechał na pobocze a następnie jego auto z impetem uderzyło w drzewo.

– Siła zderzenia była tak duża, że z auta wypadł silnik. Kierowca został zakleszczony w środku. Strażacy używając specjalistycznego sprzętu wydostali go z wraku. Ciężko ranny 52-latek trafił do szpitala. Niestety tam zmarł – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

Zamojscy policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2015-07-02 09:38:45
(fot. Policja Zamość)

8 komentarzy

 1. Indalfons Hamczyński

  Bez względu jakie okoliczności wypadku ustalą policjanci gość przeszedł do historii jako przydrożny znicz.
  Po wraku widać, że miał do tego wszelkie prawo.

 2. -z jednej strony tragedia współczuje rodzinie,z drugiej chyba pokazał krawaciarz co to nie potrafił widzimy na co dzień co kierowcy z wyróżnikiem województwa na tablicy rejestracyjnej W chcą nam pokazać.Dobra wiem że duża część z nich to warszawiaki z Hrubieszowa, Lubyczy i tym podobnych stolic ale Ci chyba za wszelką cenę próbują im dorównać.

 3. Gdyby jechał z dozwoloną prędkością nie byłoby takiego bum a teraz wącha kwiatki od spodu

 4. nieźle grzał skoro silnik wypadł. zginął na własne życzenie.

 5. Wyręczę co bardziej empatyczne panienki:
  Szanowny zmarły może se zasłaaabł, a może se usnąąął…

 6. francuskie auta mają wadliwe sforznie które się lubią urwać i potem nagle auto zjeżdża na pobocze i wali z impetem w drzewo…. i jak to u nas nikt nic potem nie wie i nie umie ustalić… norma w tym chorym kraju

 7. to wina drzew, bo on na pewno za wolno jechał

 8. PO CO TAKIE ZLOSLWE KOMENTARZE