Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zmiany w organizacji ruchu w związku z remontem magistrali wodociągowej

Jutro rozpoczną się utrudnienia w ruchu w rejonie skrzyżowania al. Sikorskiego z ul. Popiełuszki. Mają one związek z pracami remontowymi przy magistrali wodociągowej.

W dniach od 7 do 25 sierpnia MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie, będzie prowadzić prace remontowe magistrali wodociągowej PN 400. W związku z powyższym w obrębie prowadzonych prac zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.

Jutro od godz. 8.30 w okolicy skrzyżowania al. Sikorskiego z ul. Popiełuszki zamknięty zostanie pas włączenia pojazdów do ruchu z ul. Popiełuszki w al. Sikorskiego, część zatoki autobusowej oraz chodnik dla pieszych na al. Sikorskiego. Dla pieszych, na czas remontu, zostanie wydzielone utwardzone przejście. Zamknięty zostanie również jeden z dwóch wjazdów/wyjazdów z osiedla przy budynku al. Sikorskiego 3.

Prace remontowe będą prowadzone metodą bezwykopową, możliwie najmniej uciążliwą dla mieszkańców, w okresie letnim, kiedy ruch jest najmniejszy. Potrwają one do 25 sierpnia.

5 komentarzy

  1. Co to są prasy remontowe?

  2. Łasbest łochruna

    Nie można było tego zrobić przy remoncie skrzyżowania? Tak samo jak przebudować skrzyżowania z doświadczalną przy okazji wymiany nawierzchni …. Kasa musi płynąć

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo