690 680 960

Złodziej rowerów i elektronarzędzi zatrzymany (zdjęcia)

Kryminalni z Radzynia Podlaskiego zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów oraz elektronarzędzi. Jak się okazało, 25-latek będzie odpowiadał za swoje czyny w warunkach recydywy.

Na początku października tego roku policjanci z Radzynia Podlaskiego otrzymali zgłoszenia o kradzieży mienia na terenie miasta, głównie rowerów oraz elektronarzędzi.

Na podstawie zebranych materiałów funkcjonariusze ustalili, że tych przestępstw dopuścił się 25-letni mężczyzna. Jego łupem padły elektronarzędzi oraz rowery pozostawione przed blokami czy na klatkach schodowych. Łączna wartości strat oszacowana przez pokrzywdzonych wyniosła niemal 4,5 tysiąca złotych.

Kryminalni zatrzymali 25-latka, który trafił do policyjnej celi. W trakcie przesłuchania usłyszał zarzuty kradzieży w warunkach recydywy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Funkcjonariusze odzyskali i zabezpieczyli skradzione rzeczy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Karnego kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, a w przypadku przestępstwa popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

2 komentarze

  1. Marna pociecha ze zatrzymany bo kara bedzie nie skuteczna …złodziej nigdy nie pójdzie do uczciwej pracy bo „i po co ? lekki chleb „to jedyne co potrafi …czyli jak go nawet zamkną w co wątpię ,to jak wyjdzie i bedzie kradł nadal …a wystarczyło by pozbawić „narzedzia „pracy ,upier….l.i.ć rekę i jednego złodzieja mniej

  2. Nie bronię złodzieja, ale idąc tą drogą, to politykowi co trzeba upier…, by przestał wymyślać głupoty? 😉

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas