Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zjechał nissanem na przeciwległy pas jezdni, zderzył się z oplem i audi. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W niedzielę wieczorem na trasie Lublin – Łęczna doszło do zderzenia trzech pojazdów. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 19:30 w miejscowości Turka koło Lublina. Na drodze krajowej nr 82 na trasie Lublin – Łęczna zderzyły się trzy pojazdy osobowe – nissan, opel i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina, Świdnika Dużego oraz Turki, zespoły ratownictwa medycznego, a także policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący nissanem mężczyzna poruszał się w kierunku Lublina. Na łuku drogi zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni, zderzył się czołowo z oplem oraz audi. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, kierowcę oraz pasażerkę z nissana przetransportowano do szpitala. Jak wyjaśniał mężczyzna kierujący nissanem, w trakcie jazdy stracił na chwilę świadomość i nie wie, co się dalej działo.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Początkowo droga była całkowicie zablokowana, obecnie pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilkadziesiąt minut.

(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. za wolno jechal chyba?

    • Jeździłem jeszcze godzinę temu – ślisko jest po prostu.
      Jak komuś wskazanie temperatury i „świecąca się” w świetle reflektorów nawierzchnia nic nie mówi, to już tylko na chwilową niepoczytalność można się powołać.

Z kraju