Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Młody mężczyzna wjechał BMW w słup trakcji trolejbusowej, pojazd zaczął się palić. Ulica jest zablokowana (zdjęcia)

W niedzielę wieczorem pojazd osobowy uderzył w słup trakcji trolejbusowej na ul. Wolskiej. W rejonie wypadku nie ma przejazdu, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 20 na ul. Wolskiej w Lublinie. Na wysokości sklepu Biedronka pojazd osobowy uderzył w słup trakcji trolejbusowej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych informacji wynika, iż kierujący BMW młody mężczyzna jechał od strony ul. Kunickiego. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wpadło w poślizg, a następnie uderzyło w słup trakcji trolejbusowej. Po chwili pojazd zaczął się palić.

Niewiele brakowało, a pojazd potrąciłby znajdujących się na chodniku pieszych. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, kierowca oraz pasażerowie. Pierwszej pomocy udzielili im świadkowie wypadku oraz ratownicy medyczni, którzy znajdowali się w pobliżu.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ul. Wolska została wyłączona z ruchu pojazdów. Pojazdy komunikacji miejskiej oczekują na udrożnienie jezdni.

(fot. lublin112.pl, nadesłane – Anna, Grzegorz)

42 komentarze

 1. To się narobiło… Ale najważniejsze, że nie ma ofiar. A o słup trakcji i o samochód mniejsza. Ubezpieczyciel się tym zajmie.

 2. No i „podriftowane”…

  Ja osobiście w to wątpię, ale można mieć nadzieję, że coś się w tym rozumku naprostowało/

 3. „Maniek” walnij się najpierw w pusty cymbał jeśli nie znasz przyczyn zdarzenia – tu akurat była usterka techniczna. I może następnym razem, zanim skomentujesz, tobie się coś w rozumku naprostuje!!!

 4. Tak tak wszystkie bmw to usterka techniczna którą jest najczęściej woźnica co dopiero otrzymał lejce.

 5. I dobrze jednego [***{ mniej na ulicy

 6. Próżnoś repliki się spodziewał
  Nie dam ci prztyczka, ani klapsa
  Nie powiem nawet pies cię j….ł
  Bo to mezalians byłby dla psa

Wiadomości z info112