Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ze stadionu żużlowego trafił prosto do policyjnej celi. Teraz ma zakaz wstępu na imprezy masowe w kraju

W trakcie meczu żużlowego 43-latek zaatakował pracownika służby porządkowej, znieważył policjantów oraz naruszył nietykalność cielesną jednego z nich. We wtorek w prokuraturze mężczyzna usłyszał zarzuty.

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę, podczas meczu żużlowego rozgrywanego w Lublinie. Z relacji pracownika ochrony wynikało, iż sprawca był bardzo pobudzony, agresywny i wulgarny. W pewnym momencie zaatakował ochroniarza i naruszył jego nietykalność cielesną. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy zatrzymali 43-latka.

Mężczyzna trafił na I komisariat, gdzie cały czas był bardzo agresywny. Wielokrotnie wyzywał słowami wulgarnymi i znieważał policjantów oraz naruszył nietykalność cielesną jednego z nich. 43-latek został osadzony w policyjnej celi.

We wtorek policjanci doprowadzili mężczyznę do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Decyzją śledczych mężczyzna został objęty zakazem wstępu na wszelkie imprezy masowe na terenie Polski oraz zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe w kwocie 2 tysięcy złotych.

Za te przestępstwa grozi mu do 3 lat więzienia.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. Typowy fan „rzórzla”.

 2. Kibic Częstochowian?

 3. Wg mnie te pieniądze na żużel powinny być wydane na regularne sprzątanie Lublina bo brud zaczyna dominować. Szkło na chodnikach, odchody psie na trawnikach a nawet w Ogrodzie Saskim na trawnikach psie odchody , i ławeczki upiększone butelkami po alkoholu i puszkami po piwie.

 4. a już myślałem, że Jarka H. zamknęli za kaszanę jaką odstawia od zeszłego sezonu

 5. Jołopy obserwują jak jeżdżą dookoła ale frajda.

  • Może i jełopy, ale żaden nie neguje twojej frajdy brania do ust tego co chłopcy mają za rozporkami.

 6. to sport dla chlopkow

 7. znieważył psa?? przecież oni sami swoją robota się znieważają. biznesmeni w mundurze. czekam na wniosek do sądu juz 2 miesiące i buraki z komendy w Biłgoraju wypisać nie mogą, czyżby zwykły obywatel ich w prawach zagiął i się boja pieski wniosku napisać??
  ACAB, jakby pozwolili kibicom się nim zająć to by wiedział ze tak nie można jakby go wywieźli w częściach, a pieski poszczekają i puszczą do domku bo tak trzeba. tak samo jak z oddaniem kluczyków naebanemu gościowi którzy został zatrzymany przez ludzi jak jeździł naeebany. policjanci przebadali pokazali wynik prawie 2 promile i oddali grzecznie klucze a typ 30 minut później ogień. i nie przeszkadzało im że typ już podwójny zakaz prowadzenia. także się nie podniecajcie tymi psami. bo oni sie nadają mandaty za maski pisać.
  Psy się nadają buraki kolegów kryć nic więcej. a sami prywatnymi robią co chcą bo co kolega im mandat wypisze??
  jazda z wyższą prędkością, nieużywanie kierunków, prostactwo, a co do czego to zamiatamy pod dywan, czy może w policji pracować typ który zabił autem kobietę??? tak może jak tata załatwi, tak znam takiego psa.

Z kraju