Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny sprawca podrzucenia odpadów ustalony i ukarany (zdjęcia)

Strażnicy miejscy z Lublina ustalili sprawcę podrzucenia odpadów przy dwóch ulicach na terenie miasta. Mężczyzna został zobowiązany do ich posprzątania, a także otrzymał łącznie 1000 zł mandatów.

Funkcjonariusze Oddziału Dzielnicowych Straży Miejskiej Miasta Lublin, w trakcie prowadzonej kontroli, stwierdzili podrzucone worki z odpadami bytowymi przy ul. Wandy oraz przy ul. Gnieźnieńskiej.

Strażnicy miejscy przeprowadzili czynności, podczas których ustalili, że śmieci w obu lokalizacjach zostały podrzucone przez tę samą osobę. Funkcjonariusze ustalili również personalia sprawcy podrzucenia odpadów.

Mężczyzna, mieszkaniec Lublina, który podrzucił worki ze śmieciami został ukarany dwoma mandatami karnymi po 500 zł, a także został zobowiązany do posprzątania swoich odpadów.

Kolejny sprawca podrzucenia odpadów ustalony i ukarany (zdjęcia)

(fot. SM Lublin)

10 komentarzy

 1. wstydź się … złamany

 2. Prostopadłe miejsce postojowe, jak na zdjęciu i związana z tym zagadka. Dlaczego niemal zawsze kierujący kombi musi przytulić się tylnymi kołami do krawężnika? Nawet, gdyby z przodu miał metr wolnego miejsca.

  • Jak zwykle Franio błysnął talentem i wypocinami nie na publikowany temat. No cóż to tylko Franio wszystkopiszący nawet o niczym u Niego urasta do konfliktu planetarnego

 3. Znów jacyś społecznicy donosiciele. Komu przeszkadzały te śmieci. To teren miejski to miasto powinno to zabrać a nie męczyć mieszkańców. Przecie już za to zapłaciliśmy. Donosiciele społecznych

 4. W lesie koło Turki to są dopiero śmieci narozrzucane. A tu to tyle co nic

 5. Przy najmniej o jedno „0” za mało tej kary. Jeden by zapłacił, drugi się zastanowi. Ale mam jedno pytanie, bo nie rozumiem jednej rzeczy. Każdy płaci ustawowo za wywóz śmieci i wyjaśnijcie mi co ma w głowie taki delikwent, który wywala przy ulicy jw. albo nie daj boże w lesie?

  • Pełna zgoda z tym podniesieniem kar.
   Każdy płaci za odpady komunalne, innych nie chcą zabierać, i pewnie takie właśnie lądują w lasach, albo na cudzych posesjach.

   Patologia jest taka, że jak ktoś napisze oświadczenie, że nie mieszka w danym miejscu, to nie musi płacić za śmieci z tego miejsca, więc cwaniacy często deklarują, że nie mieszkają, rozrzucają odpady komunalne gdzie popadnie i unikają w ten sposób płacenia.

 6. Na felinie jakiś janusz biznesu cyklicznie podrzuca stare opony i części samochodowe pod wiaty śmietnikowe przy blokach. Nie ma na dziada mocnego-do czasu…

 7. Tanio! Ciągle się opłaca. Dać 10tys!

Z kraju