Zderzył się z dwiema hondami i uciekł. Był pijany, poszukiwany, miał zakaz kierowania

Prawdziwa kumulacja – tak można powiedzieć o kierowcy opla, który spowodował wypadek w Kajetanówce. Nie dość, że jechał po pijanemu, uciekł z miejsca zdarzenia, miał aktywny zakaz kierowania pojazdami, to jeszcze nie stawił się do więzienia, za co był poszukiwany.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w miejscowości Kajetanówka w powiecie łęczyńskim. Na drodze wojewódzkiej nr 829 Łęczna – Milejów zderzyły się trzy samochody osobowe: opel i dwie hondy. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy łęczyńskiej drogówki wynika, że kierujący oplem mężczyzna, wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znak STOP. Wymuszając pierwszeństwo przejazdu zderzył się z jadącą drogą wojewódzką hondą, którą kierował 70-latek z Łęcznej. W wyniku zderzenia pojazdów, uszkodzona została jeszcze jedna honda, której kierowca stał przed skrzyżowaniem.

Kierowca opla, nie interesując się losem poszkodowanych, odjechał z miejsca zdarzenia. W miejscowości Łańcuchów porzucił pojazd i wraz z pasażerem oddalili się pieszo. Niebawem obaj zostali zatrzymani przez policjantów. Kierowcą okazał się 27-letni mieszkaniec gminy Cyców.

Jak poinformowała nas mł. asp. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej, badanie alkomatem wykazało, że pasażer był trzeźwy zaś kierowca miał ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo do 2018 roku obowiązywał go zakaz kierowania pojazdami. Jakby tego było mało, mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary roku pozbawienia wolności za poprzednie przestępstwa.

W zdarzeniu poszkodowana została pasażerka hondy, 68-letnia kobieta, która została przetransportowana do szpitala w Łęcznej. Jak nas poinformowano, doznała ona urazu ręki. Sprawca zaś został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwieje. Jutro zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.


Wyświetl większą mapę(fot. nadesłane)
2016-11-02 21:29:00

Zobacz również

19 komentarzy

 1. wordpress foto…

 2. Honda city jest tak brzydka, że nawet ostrości nie dało się złapać 🙂

  • Fakt, city pierwszej generacji wyglądało jak duży fiat, natomiast dwójka już znacznie lepiej!
   Co do subaru to obecnie każdy ich model jest tak szpetny i bez jakiekolwiek linii że nawet fiat 125p na obecne czasy wygląda bardziej ciekawie 🙂

 3. Kiedy takich degeneratów będzie się traktować jako zabójców i od razu z miejsca zdarzenie odwozić się będzie prosto do hotelu na 2 lata , bez możliwości skrócenia kary nawet o dzień? Jak ma tak dalej być , to polikwidować te sądy , przecież i tak nic nie robią.

 4. I to jest całe państwo które nie może sobie poradzić z zapijaczonym menelstwem. Więcej zasiłków i więcej medialnego pokazywania jak można żyć w kraju na poziomie nie pracując tylko chlac wodę i mieć takie same świadczenia jak rodacy którzy za….ja by zarobić na rodzinę i dla tych bezradnych posłów i cała ta zakichana menazeria. Albo będziecie chronić obywateli którzy loża na ten kraj swą pracę pieniądze na podatki albo zwiescie łby i przestańcie brać kasę jeśli macie honor. Ale widać po tym co się dzieje że honoru to już od dawna nie macie Panie Posłanki i Panowie Posłowie.

  • +1, zgadzam się, recydywa ciagle zagraza, podobno z różnych zasiłków z różnych tyt w sumie mogą nawet do 3 tys wyciagnąc, bo urzednicy nie są wstanie ocenic ile taki i skąd jeszcze dostaje. Odechciewa się zycia w tym kraju, a kwota wolna dla pracujących 3000 na rok , Nasze Panstwo, nie dba o nas pracujących uczciwie.

  • kiedy zrozumiecie że państwo które dbało o obywatela już było nazywało się PRL… teraz jest „elyta” a reszta na nią pracuje bez żadnych praw jedynie prawo jakie przysługuje obecnie uczciwemu obywatelowi to prawo karne… i morda w kubeł… „Śmietanka” żyjąca z zasiłków to silna grupa wyborcza a ciężko pracujący obywatele.. zwykle tak są zapracowani że nie maja czasu pójść na wybory…

 5. I tak mu gówno zrobią bo „sond” (pisownia celowa) zobaczy w tym śmieciu człowieka

 6. Czytając tytuł myślałam, że kierowca jechał dwoma hondami, a z treści artykułu wynika, że jechał oplem, redakcjo dodaj literkę „z”.

 7. Nie od dziś sądy pokazują, że w relacji człowiek-człowiek są niezwykle pobłażliwe w wyrokach nawet za morderstwa. Gdyby w grę wchodziło zagrożenie dla budżetu państwa np sprzedał kilka gram jakiegoś tam zioła, to wyroki zapadają niezwykle surowe. Nasze państwo przejmuje sie człowiekiem tylko wtedy, gdy ten naraża je na straty!!!

 8. Ale podskoczyła wykrywalność policji 😛

 9. 30 % kierowców to własnie tacy delikwenci.

  Poszukiwani,z zabranym prawkiem,bezkarnie,na bani sobie żyją dalej….do czasu jak widać

  Poczucie bezkarności w tym kraju wzrosło do 70%

 10. Denata nie zatrzymała policja tylko moi sąsiedzi. Gonili go autem gdy odjechał z miejsca wypadku później po porzuceniu przez jednego z nich auta w wyniku zatarcia silnika zaczął uciekać pieszo. Drugi z poszkodowanych nawet nie wysiadł z samochodu z racji obrazen których doznał. Zatrzymali go w lesie około 2 km od miejsca w którym zakończyła się ucieczką.

 11. Codziennie jeżdżę tą trasą Łęczna – Milejów i patrząc na skrzyżowanie czasami trzeba ściskać kierownice z myślą ze ktoś wymusi bo niestety ale tam jest tak ze każdy jeździ na zasadzie ” a może mi się uda „

 12. Powinni łapy poobcinać to by nie jeździł 🙂

 13. Nosił wilk razy kilka…Dla takich jak on powinny być dotkliwe i długofalowe kary. Takie jak na przykład blokada alkoholowa w samochodzie, chroniąca innych przed pijackimi wybrykami pseudokierowców.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8759zł 0.24%
  • GBP 5.0579zł -0.06%
  • EUR 4.5774zł 0%
  • CHF 4.2734zł 0%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach