690 680 960

Zderzenie volkswagena z lexusem przed galerią handlową. Jedno z aut uderzyło jeszcze w bariery (zdjęcia)

Wyjeżdżając z terenu galerii handlowej kierowca volkswagena nie zachował ostrożności. Doprowadził do zderzenia z lexusem. Nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17 na drodze serwisowej wzdłuż al. Witosa w Lublinie. Na wysokości galerii handlowej Felicity zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i lexus.

Jak nam przekazano, kierowca volkswagena wyjeżdżał z terenu galerii handlowej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu lexusowi, którego kierowca poruszał się drogą serwisową w kierunku ronda przy Makro. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Uczestnicy kolizji postanowili porozumieć się bez udziału policji. Przez blisko godzinę występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. Kiedyś to były galerie ale sztuki – teraz „blaszaki” sprzedające towar z Azji z marżą min. 500% 🙂

  2. pewnie dziany gość z tego VW swoją brykę musi wyremontować, kierowca z leksusa może z 5 koła szarpnął, albo i więcej, ale być może nie wzywali milicjantów bo szofer z VW nie miał ważnego OC, ważnego przeglądu lub nie posiadał PJ???

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej