690 680 960

Zderzenie suzuki z fordem na ul. Jana Pawła II. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Spore utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Na jednym ze skrzyżowań zderzyły się dwa auta. Zablokowane są dwa pasy jezdni.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 17:30 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Granitową zderzyły się dwa samochody osobowe: suzuki i ford. Na miejscu interweniowała policja i straż pożarna.

Jak wstępnie ustalono, kierujący suzuki mężczyzna jechał ul. Granitową i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Jana Pawła II w kierunku al. Kraśnickiej. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na kierowcy forda, który wyjeżdżał od strony Lidla i poruszał się w kierunku pobliskiego osiedla. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustal;ają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują duże utrudnienia w ruchu.


(fot. lublin112)

12 komentarzy

 1. Trzeba wreszcie zrobić tam światła.

 2. Przecież tam są światła ?

 3. Andżelika z corsy

  Skrzyżowanie jest źle zaprojektowane – trzeba pilnie przebudować wydzielając oddzielnie pasy do jazdy na lewo, w prawo i na wprost + dedykowane sygnalizatory. Przez zły projekt jadący z Granitowej i Lidla mają możliwość do jazdy we wszystkich kierunkach dochodzą jeszcze przejścia dla spowalniaczy ruchu w postaci pedalistów i pieszych!!! Nie każdy kierowca miał egzamin na prawko miesiąc wcześniej i pamięta kto ma pierwszeństwo na takich „trudnych” skrzyżowaniach!!!!

  PS. Tam jeszcze pełno autobusów, które tamują ruch a wożą tylko plebs i biedotę!!!

  • A corsami to szlachta jeździ?
   Tylko ta szlachta z pokonaniem zwykłego skrzyżowania ma problemy.
   Może uprawnienia do kierowania należałoby zweryfikować?

  • lepiej nich ten „inteligentny” od świateł przyjdzie tam rano i zobaczy co tam się dzieje.
   Podobno rano światła są tak ustawione że z Granitowej wyjadą 3-4 auta i cała Granitowa stoi.

  • Tak, tam jest wyjazd z Lidla, samochody obciążone zakupami! Trzeba tam bardzo uważać! Bezkolizyjne powinno być. Konieczna przebudowa.

 4. Andżelika z corsy- To może od razu estakada i zrobić skrzyżowanie bezkolizyjne za grube miliony?
  Jeżdżę po tym skrzyżowaniu codziennie i nie rozumiem co trudnego może być w pokonywaniu go…
  Słabo jest tylko wtedy jak sygnalizacja nie działa.

 5. zrobić deptak nie będzie problemu z autami 😀

 6. Co trudnego tam jest do zrozumienia. Nauczcie się przepisów albo przesiądźcie się do MPK dla wszystkich będzie bezpieczniej.

 7. Wiesniakom na każdym skrzyżowaniu postawić światła i wpajac chamom że mają jeździć na zielonym, a pojedzie do Bełżyc i nie będzie wiedział jak jeździć.

 8. Wystarczy postawić wiadukt.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas