690 680 960

Zderzenie pojazdów na rondzie 100-lecia KUL. Dwa auta rozbite, wszyscy cali (zdjęcia)

W środę po południu na rondzie 100-lecia KUL doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Obywatel Ukrainy, uciekający przed wojną z Włodzimierza Wołyńskiego, został pouczony przez policjantów.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na rondzie 100-lecia KUL w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Solidarności i al. Mazowieckiego zderzyły się dwa samochody osobowe – honda i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący hondą obywatel Ukrainy poruszał się al. Solidarności od strony al. Sikorskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy forda, który zjeżdżał z ronda w kierunku obwodnicy. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Poszkodowani zostali opatrzeni na miejscu przez ratowników medycznych. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Sprawca kolizji został pouczony przez funkcjonariuszy. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

 1. Niedługo to rondo będzie miało nazwę: Obywateli Ukrainy. Pozdrawiam cenzorów z Lublin 112. Robicie mega robotę.

 2. Szkoda, że policja nie poucza polskich kierowców tylko mandaty 1500 zł. Teraz będzie wysyp wypadków z kierowcami z Ukrainy. Ciekawe jak ubezpieczyciele będą na to reagować.

  • PZU odpowiada za kierowców z UA. Muszą się tylko zgłosić telefonicznie.

  • Ewidentnie widać, że to rodno jest źle zaprojektowane skoro jest tak dużo wypadków i stłuczek.

   • Ewidentnie widać, że kierujący to matoły. Ile aut przejeżdża dziennie przez to skrzyżowanie? A ilu „posiadaczy prawa jazdy” powoduje kolizje? Jakoś reszta potrafi przejechać bezpiecznie.

 3. sądząc po wyroku, pewnie będzie zawsze wina Polaków i będziemy naprawiać na swój koszt obydwa pojazdy

  • Gdzie tu masz winę Polaków i dlaczego sądzisz, że naprawa na swój kosz? Czytałeś artykuł ze zrozumieniem?

 4. to normalne rondo, ale kierowcy to tylko idioci !!!!!!

 5. Rozumiem, że mieszkaniec Włodzimierza w wieku 60+

 6. putinowskie trole ruszyły do ataku! Ci ludzie uciekają przed wojną i wiele rzeczy należy im wybaczać !! Polak – katolik……. śmieszne słowa!!

 7. To znów nowy taryfikator wszedł w życie? Teraz pouczenia wiodą prym, jak widzę.

 8. kuwa znaki pionowe , poziome i pasy trzęsące i ten wali dzwona. trzeba być jołopem aby tam zapalić w kogoś !

 9. Warto wydrukowac wspolne oświadczenie o kolizji, do pobrania z internetu

 10. Widzę, że redakcja notorycznie usuwa moje komentarze, chociaż nie naruszają regulaminu, wiec napiszę jeszcze raz: obcokrajowca można pouczyć, ale Polakowi trzeba zabrać pół pensji, jakie to pro patriotyczne.

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas