690 680 960

Zderzenie pojazdów na obwodnicy Krasnegostawu. Utrudnienia w ruchu w kierunku Zamościa (zdjęcia)

W czwartek rano na drodze krajowej nr 17, w ciągu obwodnicy Krasnegostawu, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Występują utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Zamościa.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 9 na drodze krajowej nr 17 w Krasnymstawie, w ciągu obwodnicy miasta, na pasie w kierunku Zamościa. Jak nam przekazano, zderzyły się tam dwa pojazdy – dostawczy i osobowy.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, straż pożarna zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie występują utrudnienia z przejazdem na jednym pasie ruchu, dla jadących w stronę Zamościa. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca pojazdu dostawczego nie wyhamował i najechał na tył osobowego peugeota. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd wypadł z pasa jezdni i zatrzymał się na polu, w znacznej odległości od drogi. W wypadku poszkodowana została jedna osoba.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 10:30. Obecnie trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. W miejscu wypadku ruch odbywa się wahadłowo.

(fot. wideo nadesłane Kacper, Konrad\PSP Krasnystaw)

2 komentarze

  1. LKS strefa UFO. „Najlepsi” traktorzyści w Polsce. Jak przejeżdżam przez ten powiat to mam mokrą koszulę. To jest takie przeżycie jak pływanie z rekinami.

    • No jasne. Lepsi są ci z Lublina… Tylko skąd tyle stłuczek w miastach… Ja mam ciarki jak czytam takie komentarze. Fakt że niektórzy nie powinni prowadzić samochodów, ale uogólnianie jest nie na miejscu

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej