690 680 960

Zderzenie forda z renaultem na skrzyżowaniu. Przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa (foto)

Na szczęście nikt nie ucierpiał w zderzeniu dwóch pojazdów, jakie miało miejsce na lubelskich Choinach. Nie ma też większych problemów z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 17 na ul. Choiny w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Leszetyckiego zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i ford. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca renaultem kobieta z wyjeżdżała z ul. Leszetyckiego. Wykonywała manewr skrętu w lewo, w stronę Jakubowic. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy forda, który poruszał się z ul. Choiny w kierunku centrum. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie doznały żadnych obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. Droga redakcjo, to jest skrzyżowanie Choiny i Leszetyckiego, a nie Choiny i Paderewskiego. Paderewskiego biegnie równolegle do Choiny.

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej