Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Bursaki. Są spore utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W czwartek po południu na ul. Bursaki doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na ul. Bursaki w Lublinie, w rejonie galerii handlowej Olimp. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Peugeot poruszała się ul. Bursaki od strony ul. Związkowej. Na wysokości wyjazdu z parkingu galerii handlowej doszło do zderzenia z samochodem marki Toyota, której kierujący wjechał wprost przed jadącego z góry peugeota. Po zderzeniu toyota wypadła z drogi.

Obecnie na miejscu zespoły ratownictwa medycznego udzielają pomocy uczestnikom zdarzenia, wśród których jest dwójka dzieci. W rejonie wypadku występują spore utrudnienia w ruchu. Policjanci pracujący na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Paweł)

5 komentarzy

  1. No i znowu winnym będzie uznany kierowca. Niech policja ustawi się na stacjach paliw i każdemu tankującemu kierującemu rozdaje odblaski.

  2. Hmmm to chyba ta pogoda tak wpływa na kierujących „ciągle pada ,asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby”

  3. Franiu komentarz twój ni w pięć n w dziesięć. Słabe czopki wziąłeś.

  4. Dyrdymałkiewicz Jaśko

    Mieć taką szansę żeby trafić w drzewko i nie wykorzystać jej, to pech !!!