Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Dwóch mężczyzn poniosło śmierć w wypadku. Policjanci poszukują świadków zdarzenia (zdjęcia)

Policjanci z Chełma poszukują świadków tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Ochoża w nocy z 15 na 16 sierpnia tego roku. W wyniku zderzenia pojazdu osobowego z drzewem śmierć na miejscu ponieśli dwaj mężczyźni.

Chełmscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia tego doszło nocą z 15 na 16 sierpnia 2021 roku w miejscowości Ochoża w gminie Wierzbica.

Mundurowi ustalili, że kierujący pojazdem osobowym marki Renault Laguna na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi do rowu, a następnie uderzył w drzewo.

Samochodem podróżowało trzech mężczyzn. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu ponieśli dwaj mieszkańcy gminy Wierzbica. Trzeci z mężczyzn, mieszkaniec Chełma, z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, bądź też posiadają informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod numerem telefonu 47 318 1210 lub alarmowym 112.

Dwóch mężczyzn poniosło śmierć w wypadku. Policjanci poszukują świadków zdarzenia (zdjęcia)

(fot. Policja Chełm)

Autor: redakcja

4 komentarze

  1. Przynajmniej uniknęli mandatu w zabójczej wysokości.
    Albo stało się tak, jak to co niektórzy piszą, że za przekroczenie o 1km/h powinna być kara śmierci. Pozornie na jedno wyszło, ale pasażer nie powinien pomieść tej kary.

    • Tak jest. Nie dali się złupić. I choć zginęli bezsensowną śmiercią, to nikt ich nie będzie wyzywał od Świętych krów, ameb czy pisał o selekcji naturalnej i braku instynktu samozachowawczego.
      Ciekawe czy rodzina rannego i zmarłego pasażera wystąpią do rodziny kierującego o odszkodowanie.

  2. 30 letni szrot na 20 letnich łysych oponach i pooooszli…

  3. Zderzyć to się chyba z innym pojazdem można….

Z kraju