Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w akcji

W niedzielę po południu na drodze wojewódzkiej nr 820 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18 na drodze wojewódzkiej nr 820 w miejscowości Dąbrowa, przed Rogóźnem. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta kierująca pojazdem marki Renault, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo na jadącym samochodem marki Kia.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala przetransportowano na badania roczne dziecko. Jak się okazało, na szczęście nic mu się nie stało.

Przez kilkadziesiąt minut częściowo zablokowany był jeden pas ruchu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

2018-08-05 21:30:30
(fot. ilustr. lublin112.pl)

8 komentarzy

  1. kolejna grażyna za kółkiem powoduje groźny wypadek

  2. Co sie dzieje z tymi „grażynami”? Tu wymusiła, na innej stronie wypowiedziała wojnę Żandarmerii…

  3. przez ci..ę korek na 3 km zabrali chociaż PJ ?

  4. J.bane nie rozumieją, że fotel kierowcy to nie jest ich naturalne środowisko

    • Jest, czy nie jest, ty Grzegorzu, jak wyjeżdżasz na drogę, rozglądaj się dookoła. Ty, w naturalnym środowisku fotela kierowcy, pewnie ci siodło do zada przyrosło. Heheheeee, albo lepiej, jesteś pewnie łajzą skrzywdzoną przez baby. A co powiesz na to że ostatnio na rondzie przy Makro sami faceci się rozwalają?? Pod wiaduktem ma Witosa jeździec z promilami, na DMM kolejny, co zabił żonę i syna. Ehhh, kierowcy , co szoferkę z mlekiem wyssali.pozdrawiam wszystkie panie szanowne za kierownicą.

  5. Ludzie tam zeby wyjechac jak wracaja wszyscy z jezior mowie o odcinku ludwin rogozno graniczy z cudem. Kazdy pcha sie bo w naszym regionie nie zna nikt jakis granic za kierownica. Remont drogi jak tez rondo w dabrowie by sie przydalo

    • I co jeszcze w tej Dąbrowie by się przydało? Może kolejne światła, jakiś tor, może trochę rozumu u niektórych…

  6. A odczepcie się ode mnie eksperci za 3 grosze, sami lepiej jeździć nie potraficie.