690 680 960

Funkcjonariusz żandarmerii wojskowej walczy o życie po zderzeniu z toyotą

Groźny wypadek na Felinie z udziałem motocyklisty. Zablokowana jest droga do Kalinówki, jak też wjazd na osiedle.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 19 na ul. Franczaka Lalka w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Jagiellończyka zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kobieta kierująca toyotą jechała od strony Majdanka i wykonywała manewr skrętu w lewo, na pobliskie osiedle. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na jadących z naprzeciwka motocyklami funkcjonariuszach Żandarmerii Wojskowej. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia z jednym z motocyklistów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Funkcjonariusza z ciężkimi obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, a także funkcjonariusze żandarmerii wojskowej, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

2018-08-05_20.28.27

2018-08-05 20:41:25
(fot. lublin112.pl, nadesłane Paweł)

75 komentarzy

 1. usiłowanie zabójstwa funkcjonariusza, 25 lat się należy

 2. A ja Ci życzę powrotu do zdrowia abyś wybudził sie ze śpiączki i aby operacja się powiodła.
  Rodzinie jak i synowi przespanych nocy i duzo wiary o lepsze jutro.
  Życzę dużo zdrowia oby wszystko sie dobrze skończyło ???????????

 3. Wyraźny problem ze skręcaniem w lewo i zwróceniem uwagi na to co dzieje się dookoła. Albo pisałam smsa albo gadała przez komórkę z przyjaciółką. Więcej uwagi na drodze a nie robienia milionów rzeczy na raz !!!

 4. Ludzie, darujcie sobie… człowiek walczy o życie, a Wy wykazujecie się ponadprzeciętną wiedzą w każdym zakresie i obrzucacie się mięsem nawzajem… może zróbcie chwilę ciszy i wykażcie się wsparciem dla poszkodowanego bo to jest dla niego teraz najważniejsze.

  Trzymaj się dzielnie Jarek, jesteśmy z Tobą !!!

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas