Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zbrodnia w centrum miasta. Na ulicy zadźgał byłą żonę, kobieta osierociła czwórkę dzieci (zdjęcia)

Jedna osoba nie żyje, druga jest ranna po ataku nożownika w Lubartowie. Mężczyzna pozbawił życia swoją byłą żonę zadając jej kilka ciosów w szyję i klatkę piersiową. Wcześniej był już karany za znęcanie się nad kobietą.

79 komentarzy

  1. Świetnie i dalej niech sądy rodzinne będą opieszałe. Niech pracują i orzekają jak im „wygodniej” . Ludzie na ostatnią chwilę nie raz decydują się powiedzieć co ich dotyka zgłaszają niebieskie karty jak już nie mają wyjścia a nasze sądy mają je GDZIEŚ. Po co te niebieskie karty po chorobę okrzyknięty fundusz sprawiedliwości jak ofiary nie mają jak się bronić i zgłaszają wszystko na ostatnią chwilę lub wcale ci jest odbierane jako pod sprawę. Po co to wszystko najlepiej nie brać ślubów nie iść do sądów bo oni tak opieszale działają a i po co te rozwody co ciągną się latami.

  2. Powrót kary śmierci, nawet za cenę wyjścia z unii, bo teraz on będzie utrzymywany przez kilkadziesiąt lat z Twoich pieniędzy, tak dobrze czytasz , z twoich!!!

    • Wiesz co. I dobrze. Jestem w stanie zapłacić tę cenę w zamian za pozostanie człowiekim.

  3. Brawo dla Wymiaru sprawiedliwosci za poprzedni „sprawiedliwy ” wyrok …takich niereformowalnych degeneratów powinni od razu traktować zastrzykiem z trucizną ,albo do wanny z ługiem sodowym ,bo nie zaslugują żeby żyć ,a nie zamykać i trzymać w luksusowych Z.K .za nasze pieniadze .Żałosne i kompletnie nie skuteczne prawo ,gdzie najważniejsze żeby kogoś skazać ,a nie trwale wyeliminować zagrożenie

  4. Słyszał ktoś kiedyś o sprawiedliwym wyroku ? Nie w tym chorym kraju …tu tzw.”wymiar sprawiedliwosci ” ze sprawiedliwoscią i skutecznoscią nie ma nic wspólnego .To zwykła firma nastawiona na zysk ,gdzie za byle co trzeba bulić słone opłaty

  5. Teraz bedziemy utrzymywać śmiecia przez następnych 20 lat ,o ile tyle dostanie ….

  6. Może należy zorganizować zbiórkę dla osieroconych dzieci

  7. Facet dobrze traktowany nakarmiony wypuszczony na noc żeby łowił przecież przy jednej dziurze się nie wyżywi.

Z kraju