Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zatrzymywał się przed skrzyżowaniem, po chwili został uderzony w tył (wideo)

To, jak ślisko było wczoraj na ulicach Lublina, pokazuje nagranie przesłane przez naszego Czytelnika. Kiedy jego pojazd zatrzymywał się przez skrzyżowaniem, poczuł uderzenie w tył.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na ul. Zwycięskiej w Lublinie. Jak widać na nagraniu, nasz Czytelnik wyjeżdżając od strony galerii handlowej, już niemal się zatrzymał. Jednak po chwili poczuł uderzenie w tył.

Jego pojazd został wypchnięty na środek skrzyżowania. Na szczęście nie doszło do kolejnej kolizji z pojazdami, które poruszały się w pobliżu. Całe nagranie pokazuje, jak trudne były warunki do jazd w sobotni wieczór.

Pamiętajcie, że przy tak trudnych warunkach na drodze warto zachować bezpieczny, odpowiednio duży odstęp od poprzedzającego nas pojazdu, jak również należy dostosować prędkość. To wszystko sprawi, że zminimalizujemy skutki ewentualnego zdarzenia drogowego lub po prostu go unikniemy.

13 komentarzy

 1. Zatrzymywał się przed skrzyżowaniem, po chwili został uderzony w tył – to w Mieście Inspiracji standard, normalka (niepotrzebne skreślić).

 2. A Bolty jakoś uniknęły zdarzeń. To są prawdziwi kierowcy zawodowi.

 3. trzeba było szybciej jechać.
  widać że sam ledwo wyhamował.

  o idiotach nie zachowujących odstępu to nawet szkoda pisać

 4. a jaki zdziwiony

  • Dziadek Józek (75 wiosen) ze "slamsowa"

   Zdziwiony bo nie widział, że w Lublinie mus ustąpić pieszemu. Nawet jak przez przejście śmiga ze łbem w dół, gały w telefonie, a kciukiem sms klika.

   • Odi Profanum Vulgus

    Gapienie się w telefon nic nie zmienia w kwestii pierwszeństwa pieszego na przejściu i obowiązku tego pierwszeństwa mu ustąpienia. Tak samo z kierowcą poruszającym się drogą z pierwszeństwem – nawet jeśli jedzie na bani i bez uprawnień, to jeśli ktoś na nim wymusi pierwszeństwo, to będzie wina tego, co wymusił. Odpowiedzialność za jazdę pod wpływem i bez uprawnień jest zupełnie osobną kwestią.

 5. Na tym nagraniu nic nie widać

 6. A czy przypadkiem sam nie wyjechał na środek i się zatrzymał, zamiast w prawo skręcić?

 7. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Wystarczyło patrzeć w lusterko wewnętrzne i albo uciec temu z tyłu,albo dużo wcześniej go spowolnić

 8. następa popierdułka ktòrasię zastanawia czy jechać jak pusta droga

 9. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  No dlatego w takich warunkach nie obowiązują przepisy ruchu drogowego pasy ruchu czy znaki stop,chodzi tylko o to aby z nikim z niczym się nie zderzyć -ani z pojazdem,ani z pieszym,ani z krawężnikiem czy z drzewem

Dodaj komentarz

Z kraju