Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny pożar przyczepy. Nie żyje mężczyzna

Policjanci ze Świdnika ustalają szczegółowe okoliczności tragicznego pożaru w Jackowie pod Świdnikiem. W trakcie akcji gaśniczej strażacy natrafili na zwłoki 70-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 6.00 w miejscowości Jacków w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o pożarze stojącej na działce przyczepy kempingowej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– W trakcie prowadzonej przez strażaków akcji gaśniczej, wewnątrz zostały ujawnione zwłoki mężczyzny. Policjanci ustalili, że jest nim 70-latek, który tam mieszkał. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która prowadziła oględziny pod nadzorem prokuratora. Zwłoki mężczyzny przekazano do badań sekcyjnych – relacjonuje komisarz Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Wstępne ustalenia wskazują, że przyczepa była ogrzewana piecykiem zasilanym gazem. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

21 komentarzy

 1. Trzeźwiej myślący

  Wewnątrz zostały ujawnione zwłoki mężczyzny – następny, który czekał, aż przyjadą i go uratują.
  Niby mu sie należało, ale jakby dał w długą to by żył.
  Chyba, że zasłabł, albo „zasłabł” (co każdemu sie może zdarzyć.

 2. Brawo włodarze Gminy Mełgiew i wsi Jacków, znakomicie interesujecie się mieszkańcami, pobraliście tylko nagrody w sumie to nie wiem za co, przed kamerami tylko lubicie błyszczeć. Jak do takiej tragedii mogło dojść.

  • Eee możesz jaśniej co mają włodarze do tego ,bom nie tutejszy ?

   • To znaczy nie wiedzą, w jakich warunkach żyją ich mieszkańcy. Jacków jest małą miejscowością, w pierwszej kolejności sołtys powinien wiedzieć idą święta jak pomóc potrzebującym.

    • Nie wie Pani a gada, mieszkam na Jackowie i znałam tego mężczyznę, ten mężczyzna mieszkał tam 7 lat, bardzo dobrze radził sobie i miał pomoc, chciał tam mieszkać mieszkał, więc jak może Pani oceniać wszystkich z góry nie wiedząc jak było na prawde

  • Ty jak zwykle , nie wiesz a piszesz. Każdy twój post to taki sam bełkot.

 3. Mieszkania dla POLAKÓW bezdomnych obsiedli cfaniacy z banderozy. WOŁYŃ PAMIĘTAMY

 4. Dla banderowców są mieszkania.

 5. 7 lat w przyczepie. Nikomu nie przeszkadzalo. Latem ok zima?

 6. 7 lat tam mieszkał a Soboń przez 8 nic z tym nie zrobił

 7. Odi Profanum Vulgus

  Po 8 latach rządów PiS-u emeryci mieszkają w przyczepach kempingowych. Taki dobrobyt. Ameryka normalnie.

 8. Boże święta a tu takie chwasty

  ale tu motłoch się wypowiada, tego nie da się czytać zdrowemu

 9. Kliknąłem odnośnik do tego artykułu tylko po to, żeby zobaczyć co też drodzy czytelnicy zawarli w swoich 20 komentarzach.
  Nie zawiodłem się.

Dodaj komentarz

Z kraju