Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zatrzymała się przed przejściem, w tył toyoty uderzył volkswagen (zdjęcia)

W czwartek po południu na ul. Diamentowej w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, uszkodzeniu uległy jedynie samochody.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu około godziny 17 przed przejściem dla pieszych w rejonie skrzyżowania ul. Diamentowej z ul. Wolińskiego.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca pojazdem marki Toyota zatrzymała się przed przejściem, po chwil w tył jej pojazdu uderzył kierujący autem marki Volkswagen.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał i policjanci zakwalifikowali je jako kolizja. Nie było utrudnień w ruchu.

Zatrzymała się przed przejściem, w tył toyoty uderzył volkswagen (zdjęcia)

Zatrzymała się przed przejściem, w tył toyoty uderzył volkswagen (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

  1. mandat 2500zł przy zarobkach 2500zł

    Coś klapa niespasowana w tej Toyocie.

  2. no i kolejny raz niezachowanie odpowiedniego odstepu od pojazdu poprzedzajacego doprowadzilo do stluczki ……… mam nadzieje ze pan kierowca zostal uhonorowany mandatem w odpowiedniej wysokosci

  3. Jarek masz klepanie blachy w nocy włącznie z twoimi kolesiami z szejmu

  4. Ślisko nie posypane co za dziura ten lublin

  5. Nie ma dziwne jak piesi łażą jak święte krowy wchodzą pod koła to i wypadki są.

    • Piesi juz zawsze będą łazili , a tylko kierowcy nie mogą pojąc że tym swietym krówkom MUSZĄ ustępować i ZADNE ALE….

  6. szlag trafia na zachowanie pieszych . nie poczeka az „zbierze się „kilka osob by przejść tylko wchodzą na pasy . No dobrze , ale jest juz „prawie ” po drugiej stronie , a tu myk kolejny wchodzi , a ty stoisz jak durnowaty i tak można się bawić chociażbby cały dzien .

Z kraju